Nic tak nie psuje humoru, jak pryszcz pojawiający się niespodziewanie na naszej twarzy. Ratunkiem w takich awaryjnych sytuacjach będą najnowsze Oczyszczające plastry na niedoskonałości i wypryski FaceBoom Seboom. Dzięki nim z łatwością poradzicie sobie z niepożądanymi niespodziankami na skórze! 

Jak działają plastry na wypryski z oferty FaceBoom?

Na podobnej zasadzie co opatrunki hydrokoidowe – odpowiedni poziom wilgotności materiału pozwala utrzymać prawidłową temperaturę i pH w miejscu aplikacji. Obniżone pH hamuje namnażanie bakterii, wzmacniając dobroczynne działanie aktywnych składników: olejku z drzewa herbacianego i olejku z trawy cytrynowej. Oba są sprzymierzeńcami cery tłustej, mieszanej i skłonnej do niedoskonałości. Olejek z drzewa herbacianego działa przeciwbakteryjnie oraz normalizuje wydzielanie sebum. Olejek z trawy cytrynowej – działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie.  

Dodatkowo materiał, z którego wykonane są plastry delikatnie wyciąga nadmiar sebum i zanieczyszczeń z porów, zapobiegając tworzeniu się zaskórników. Szczelnie przylegający plasterek zabezpiecza skórę przed zanieczyszczeniami i bakteriami z zewnątrz, a także przed nieświadomym dotykaniem zmiany. 

W 100% wegańska formuła plastrów koi stan zapalny i przyspiesza gojenie, redukując niedoskonałość. Wystarczy jedna noc, aby wyciszyć stan zapalny. To kosmetyk, którego nie powinno zabraknąć w waszej wakacyjnej kosmetyczce!

Najwygodniej, gdy zastosujecie je na noc – po wieczornej pielęgnacji i dać skórze czas na regenerację nocą, ale dzięki zabawnej formie kwiatka, możecie je używać również w ciągu dnia, będą stanowić zabawny element makijażu.   

Jedno opakowanie zawiera 20 szt. plasterków. 

Plastry dostępne są na wyłączność w sieci drogerii Rossmann oraz na www.bodyboom.pl. 

Zobacz zdjęcie:

fot. materiały prasowe

Źródło: Materiały prasowe

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.