Michalina Olszańska nago w ciąży! Artystka dołączyła do grona gwiazd, które zdecydowały się wystąpić na okładce Playboya. Jednak takiej sesji jeszcze nie było — młoda aktorka bez dwóch zdań przejdzie do historii. Nie chodzi wyłącznie o jej niewątpliwą urodę, lecz przede wszystkim… ciążowy brzuszek. Niewiele gwiazd odważyłoby się rozebrać w tak wyjątkowym momencie! 

Michalina Olszańska stanie się prekursorką nowego trendu wśród gwiazd? Już wcześniej zdarzało się, że aktorki, piosenkarki i modelki decydowały się na wystąpić na okładce w stanie błogosławionym. Jedną z nielicznych odważnych była między innymi Natasza Urbańska. Jednak tego typu sesje wykonywano raczej dla kolorowych magazynów o show-biznesie, a nie pism erotycznych! Michalina Olszańska nago w ciąży zachwyca i rozpala zmysły! Zdradziła przy okazji kilka ciekawostek na temat swojego podejścia do własnego ciała.

Michalina Olszańska nago w ciąży: jak wypadła?

Michalina Olszańska stała się bohaterką najnowszego numeru magazynu Playboy. Czy rozbierana sesja zdjęciowa była wyzwaniem dla młodziutkiej gwiazdy? Jak się okazało — wręcz przeciwnie! Olszańska przyznała, że traktuje nagość w kategoriach elementu natury i sztuki.

— Z tym nie mam problemu i nigdy nie miałam. Dla mnie ciało to dzieło sztuki, fragment przyrody, jak ocean — cytuje Olszańską kozaczek.pl.

Niestety, na szczegółowe informacje odnośnie do zdjęć, jakie ukażą się na łamach magazynu Playboy, trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Michalina Olszańska nago w ciąży nie zdecydowała się opublikować w social mediach nawet jednej z fotografii.

Na razie pozostaje nam jedynie podziwiać okładkę — młoda aktorka zdecydowała się na udostępnienie jedynie zdjęcia twarzy. Ma rozwiane włosy i rozchylone wargi, spomiędzy których wystaje… rurka zrobiona z języka. Po bardziej pikane fotki będzie trzeba zajrzeć do środka numeru. 

Z kim jest Michalina Olszańska? Partner aktorki to zagadka

Michalina Olszańska nago w ciąży zaskoczyła wielu swoich fanów, którzy nie zdawali sobie sprawy, że ich idolka spodziewa się dziecka. Według ustaleń pomponik.pl poród będzie miał miejsce już za trzy miesiące — we wrześniu 2019 roku. Kim jest szczęśliwy tatuś?

Niestety, w internecie próżno szukać informacji na temat męża aktorki. Wiadomo tylko, że nosi nazwisko „Rozbicki”, przez co wielu fanów zaczęło spekulować, że może gwiazda związała się ze swoim kolegą po fachu, Nikodemem Rozbickim. Jednak brakuje jakichkolwiek dowodów na to, że Michalinę i Nikodema łączy coś więcej, niż zbieżność nazwisk i zawód. 

Michalina Olszańska nago w ciąży udowadnia, że oczekiwanie na dziecko to naturalny stan, którego kobiety nie powinny się wstydzić ani ukrywać. Nie możemy się już doczekać sesji zdjęciowej aktorki — na pewno wypadła rewelacyjnie!

ZOBACZ OKŁADKĘ PLAYBOYA Z MICHALINĄ OLSZAŃSKĄ:

michalina olszańska nago w ciąży
fot. filmpolski.pl

Michalina Olszańska nie boi się pokazywać ciała i występować w odważnych scenach.