Irkę, bohaterkę kultowej Plebanii pamiętamy do dziś. Jednak Małgorzata Teodorska wycofała się z życia medialnego dwa lata po zakończeniu kultowej produkcji. Dziś chwali się swoimi życiem na Instagramie. Ostatnio udostępniła swoje zdjęcie w towarzystwie starszej córki: Kiedy dzieci mają dzieci, tak to później wygląda – podpisała zdjęcie. Małgorzata Teodorska została bowiem mamą w wieku 17 lat. 

Serial Plebania był emitowany w latach 2000-2012. Postać Irki, kelnerki z baru w Hrubieszowie widzowie zapamiętali szczególnie. Jej wątek należał do niezwykle romantycznych. Dziś Teodorska nie pracuje już w zawodzie. Jednak dzięki mediom społecznościowym wiemy, co u niej słychać.

Małgorzata Teodorska została wcześnie mamą

Małgorzata Teodorska dzięki występowi w Plebanii została prawdziwą gwiazdą. W 2005 roku wystąpiła nawet na okładce Playboya, a niedługo później była uczestniczką show: Jak oni śpiewają?, zagrała nawet drugoplanową rolę w M jak miłość.

Gwiazda wycofała się jednak z życia publicznego po zakończeniu pracy w produkcji. Na trzy lata wyjechała wtedy z mężem do Dubaju. Od tej pory gwiazda nie wystąpiła już na małym ekranie, ale za to chwali się swoim życiem prywatnym na Instagramie. 

Małgorzata Teodorska udostępniła niedawno zdjęcie ze starszą 22-letnią córką Wiktorią. Zdjęcie podpisała:

– Kiedy dzieci mają dzieci, tak to później wygląda. 

Małgorzata Teodorska została wcześnie mamą. Gdy miała 17 lat na świat przyszła jej pierwsza córka Viktoria. Drugie dziecko przyszło na świat w maju ubiegłego roku. 

Wyglądacie jak siostry!

Fani są zachwyceni tym zdjęciem. Faktycznie obie panie wyglądają wspaniale:

– Jak siostry! – komentuje jeden z internautów.

– Obie Pani piękne! Podobne jak dwie krople wody – dodaje kolejna osoba. 

Małgorzata Teodorska usunęła się z mediów, czasem tylko udostępnia prywatne zdjęcia z dziećmi. O swojej córce mówiła w rozmowie z Plejadą:

 –  Viktoria nie zamierza być aktorką. Studiuje i mieszka za granicą – mówiła w rozmowie z Plejadą aktorka. 

Małgorzata Teodorska skończyła studia ekonomiczne mimo tego spróbowała swoich sił w modelingu i aktorstwie. Karierę zakończyła z prozaicznego powodu, po prostu wyprowadziła się z Polski razem z mężem. Po trzech latach zdecydowała się wrócić. Pobyt w obcym kraju o tak odmiennej kulturze był dla niej zbyt trudny. Obecnie mieszka i pracuje w Polsce.

Zobacz zdjęcia:

plebania
fot. instagram.com/maggie_teodorska

Fani są zachwyceni urodą obu pań, a Małgorzata Teodorska niewiele się zmieniła od czasów swojej popularności. 

plebania
fot. instagram.com/maggie_teodorska

Aktorka ma 39 lat i wygląda pięknie. 

plebania
fot. instagram.com/maggie_teodorska

Drugim mężem Małgorzaty Teodorskiej jest Miłosz Krawczyk.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plejada.pl, plotek.pl

 

Poprzedni artykułUbarwiaj codzienność, podaruj piękno – propozycje świąteczne od marki Remington
Następny artykułJanda ujawnia, jak wyglądały ostatnie chwile Piotra Machalicy. ”To była straszna noc”
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl