Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Smutne wieści z domu Grażyny Torbickiej. Robi co może, żeby pomóc mamie, ale ona nie chce z nią mieszkać
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.10.2022 21:39

Smutne wieści z domu Grażyny Torbickiej. Robi co może, żeby pomóc mamie, ale ona nie chce z nią mieszkać

Grażyna Torbicka
Autorstwa Adam Kumiszcza – Praca własna, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=4350826

Grażyna Torbicka przez długi czas z chęcią opiekowała się swoją mamą. Krystyna Loska cierpi na poważną chorobę i dlatego jej córka bardzo chciałaby, aby kobieta zamieszkała razem z nią. Niestety, seniorka chce jak najdłużej pozostać samodzielna i odmawia pomocy.

Media donoszą, że Grażyna Torbicka ma obecnie poważne problemy rodzinne. Gwiazda bardzo martwi się o swoją mamę, która od dłuższego czasu zmaga się z ciężką chorobą takotsubo, której objawy są niezwykle podobne do zawału serca.

Przez długi czas Krystyna Loska przebywała pod opieką męża prezenterki, który z zawodu jest szanowanym kardiochirurgiem i doskonale wiedział, jak powinien zająć się chorą. Teraz kobieta nie chce już dłużej mieszkać z córką.

Grażyna Torbicka ma poważne problemy rodzinne

Krystyna Loska w ciągu ostatnich kilku miesięcy bardzo podupadła na zdrowiu. Opiekę nad mamą z chęcią sprawuje jej córka Grażyna Torbicka. Dziennikarka wielokrotnie namawiała mamę na przeprowadzkę do jej domu. Niestety, seniorka skrupulatnie odmawiała pomocy i dopiero niespodziewany wybuch pandemii koronawirusa zmusił ją do posłuchania córki i zmiany miejsca zamieszkania.

Niestety, sielanka nie potrwała zbyt długo. Chwilę później, kiedy sytuacja pandemiczna uległa poprawie, Krystyna Loska spakowała się i wróciła do swojego mieszkania w centrum Warszawy. Taki obrót spraw nie podoba się jej córce, która martwi się o mamę.

Grażyna Torbicka martwi się o swoją mamę

Teraz dziennikarka bardziej niż poprzednio martwi się o zdrowie swojej mamy, która bardzo chce pozostać samodzielna i nie sprawiać kłopotu reszcie rodziny. 85-letnia Krystyna Loska sama robi sobie zakupy i jeździ samochodem, co spędza sen z powiek jej znanej córce.

-Grażyna martwiła się, że mama nie powinna już sama prowadzić samochodu, proponowała, że to ona będzie robić zakupy, ale pani Krystyna ceni sobie swoją niezależność – czytamy słowa informatora przytoczone na łamach „Dobrego Tygodnia”.

Grażyna Torbicka odwiedza mamę, kiedy tylko ma ku temu okazje, a także cały czas namawia ją na przeprowadzkę do swojego mieszkania. Sama Krystyna Loska zaprzecza jakimkolwiek informacjom o pogorszeniu swojego stanu zdrowia i twierdzi, że czuje się wspaniale.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krystyna Loska podjęła stanowczą decyzję i wyprowadziła się od córki. Grażyna Torbicka popełniła błąd?
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Jakub Rzeżniczak udzielił przejmującego wywiadu po śmierci syna. Słowa piłkarza wyciskają łzy

Źródło: Super Express