W końcu ukazała się tak długo wyczekiwana płyta duetu Taco Hemingwaya i Quebonafide. Ich hit Tamagotchi ma już ponad 19 mln odsłon na YouTube. Płyta Taconafide była bardzo wyczekiwana przez wszystkich fanów, a teraz jest możliwość jej odsłuchania w sieci!

Chociaż plotki o nowej płycie Taco Hemingwaya pojawiały się już na początku roku, dopiero w marcu potwierdził, że pracuje nad nowym projektem wraz z Quebonafide. Pierwszy teledysk, który duet wypuścił do piosenki Tamagotchi, okazał się niewątpliwym hitem. Teraz możemy się przekonać, czy reszta utworów jest również na tak wysokim poziomie.

SOMA 0,5 mg

Album Taconafide SOMA 0,5 mg został wydany również w bonusowej wersji SOMA 0,25 wraz z książką. Osoby, które zamówiły albumy w przedsprzedaży, już mogą cieszyć się krążkami, które trafiły w ich ręce. Osoby, które nie kupiły tradycyjnego krążka będą mogły ją i tak przesłuchać, ponieważ artyści udostępnili album na YouTube. Podzielili się tym ze swoimi fanami na portalach społecznościowych.

W skład całego albumu wchodzi 15 utworów przygotowanych przez Taco i Quebo. Zamierzacie przesłuchać wszystkie piosenki tego duetu?

ZOBACZ TEŻ:

  1. To koniec Ubera w Polsce? Jest wyrok
  2. Skandal! Liga Mistrzów ustawiona, piłkarski świat zamarł
  3. Tragedia słynnej piosenkarki. Ból jest nie do zniesienia

Źródło: noizz.pl