Tuż po godzinie 22 minister zdrowia za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał ważną wiadomość. Adam Niedzielski ogłosił, że od dziś w sklepie App Store dostępna jest aplikacja mobilna mojeIKP. Za chwilę w Google Play – napisał polityk.

Aplikacja na razie ma ograniczone funkcje. Minister zdrowia zdradził szczegóły i zaapelował: Zaloguj się do zdrowia!

Minister zdrowia o aplikacji

Od dziś w sklepie App Store dostępna jest aplikacja mobilna mojeIKP. Za chwilę w Google Play. Na razie erecepty i eskierowania. Zaloguj się do zdrowia! – napisał Adam Niedzielski.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Aplikacja to bez wątpienia duże ułatwienie dla wielu Polaków, internauci już ochoczo komentują wpis ministra. Nie wszystkie komentarze są pozytywne, pojawiły się też pierwsze pytania o to, dlaczego funkcje nie zostały dodane do aplikacji mObywatel.

Działa bardzo szybko — pobranie logowanie w 2 minuty. Jednak ta aplikacja będzie miała sens tylko wtedy jak będzie w niej więcej funkcjonalności: szukanie wizyt do lekarza na NFZ, rejestr zwolnień, wybór lekarza POZ, dokumentacja medyczna. Powodzenia! – napisał jeden z internautów.

Myślice, że polityk odpowie o tak późnej porze?

Zobacz zdjęcie:

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. ,,Rolnicy. Podlasie”. Andrzej mówi, kto przejmie jego gospodarstwo
  2. Mariusz Ryjek nie żyje. Zbiórka zorganizowana przez przyjaciół przekroczyła najśmielsze oczekiwania
  3. Polski duchowny skuty kajdankami na środku ulicy. Nagranie trafiło do sieci, wiadomo za co został zatrzymany

Źródło: Twitter

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.