Perfekcyjna Pani Domu zadebiutowała niedawno jako nowa prowadząca na planie programu „Dzień Dobry TVN”. Chwilę po zakończeniu śniadaniówki stała się niecodzienna sytuacja. Małgorzata Rozenek i jej mąż utknęli w samochodzie.

Od dłuższego czasu spekulowano na temat nowej pracy gwiazdy TVN. Początkowo Perfekcyjna Pani Domu miała otrzymać propozycję udziału w trwającej obecnie edycji show „Taniec z Gwiazdami”, jednak jej rodzima stacja przebiła tę ofertę i zaproponowała jej funkcję nowej prowadzącej program „Dzień Dobry TVN”.

Do oficjalnej przedstawiania Małgorzaty Rozenek jako debiutującej gospodyni śniadaniówki doszło podczas ramówkowego show TVN, a niedawno gwiazda po raz pierwszy pojawiła się na planie produkcji.

Chwilę po zakończeniu zdjęć żona Radosława Majdana pochwaliła się, w jaki sposób spędza swój wolny czas. Okazało się, że wraz z ukochanym i dziećmi utknęła w samochodzie na parkingu.

Małgorzata Rozenek chwilę po debiucie w „Dzień Dobry TVN”

Gwiazda od zawsze podkreślała, że jednym z jej marzeń jest bycie prowadzącą program śniadaniowy stacji TVN. Niedawno pragnienie to stało się rzeczywistością, a Perfekcyjna Pani Domu zasiliła szeregi prowadzących „Dzień Dobry TVN”.

Podczas swojego pierwszego odcinka na żywo, który poprowadziła razem ze swoimi programowym partnerem Krzysztofem Skórzyńskim, nie zabrakło stresu i emocji. Pod koniec programu na planie produkcji pojawili się bliscy prezenterów, którzy wraz z bukietami kwiatów przyszli pogratulować gwiazdom udanego debiutu.

W odwiedziny do Małgorzaty Rozenek przyszedł jej mąż Radosław Majdan wraz z trzema synami gwiazdy. Prezenterka nie kryła radości i wzruszenia na widok swojej rodziny.

Zobacz nagranie:

Małgorzata Rozenek wraz z mężem i dziećmi utknęła w samochodzie

Chwilę po udanym występie gwiazdy, Małgorzata Rozenek wraz z bliskimi udała się do domu. Relację z podróży zdała na żywo na swoim profilu na Instagramie. Perfekcyjna Pani Domu jest niesamowicie aktywna w social mediach i często dzieli się z fanami szczegółami swojej codzienności.

Nie inaczej był tego dnia. Prezenterka przekazała obserwującym zaskakującą wiadomość. Okazało się, że wraz z mężem utknęła w samochodzie pod domem i siedziała tam prawie 40 minut.

Okazało się, że powodem całej sytuacji był ukochany synek gwiazdy — Henio, który najbardziej na świecie uwielbia bawić się na tylnym siedzeniu auta. Prowadząca poranny program nie chciała psuć mu tej radości i razem z Radosławem Majdanem czekała, aż ich pociecha skończy swoją zabawę.

-My jesteśmy w samochodzie i to zaparkowanym pod domem. To jest ostatnio nasz sposób na spędzanie naszych popołudni. Z jakiegoś powodu Henryk uwielbia spędzać czas w samochodzie, a my siedzimy razem z nim. Siedzimy już tutaj 40 minut. Henio bawi się świetnie. A my próbujemy go nakłonić do pójścia do domu od jakiegoś czasu, ale się to nam chyba dzisiaj nie uda — wyznała Małgorzata Rozenek na Instagramie.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Rozenek
fot. Instagram/m_rozenek
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram/m_rozenek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Rozenek popłakała się pierwszego dnia pracy w „Dzień Dobry TVN”. Nagranie zza kulis
  2. Żona Rutkowskiego nie wytrzymała po surowym komentarzu Iwony Pavlović w „TzG”. Powiedziała, co o niej myśli
  3. Jarek z „Chłopaków do wzięcia” pojechał na wycieczkę bez żony. Uciekł od zgiełku na łono natury

Źródło: Jastrząb Post

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.