Widzowie nie wytrzymali po finale programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Scena spotkania Maćka i Marty wywołała skrajne emocje. Burzliwe rozstanie małżonków z pewnością zapisze się w pamięci fanów, o czym świadczą drwiące komentarze. 

Za nami finałowy odcinek „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, a fani są zgodni — 8. edycja obfitowała w wielkie emocje, zaś ostatni epizod ma wszelkie zadatki, aby przejść do historii. Wszystko przez dość nietypową „rozmowę”, która wywiązała się pomiędzy jedną z najbardziej niedopasowanych par od początku emisji.

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Finał wzbudził skrajne emocje. Marta i Maciej rozgrzali atmosferę do białości

8. odcinek show wziął w klamrę losy trzech par. Justyna Hołubowicz i Przemysław Wereszczyński zgodnie stwierdzili, że chcą pozostać w małżeństwie, podobnie z resztą jak Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko, choć pod koniec epizodu dowiedzieliśmy się, że nagły wyjazd partnera mocno zaniepokoił mieszkankę Bielska-Białej.

Ten drobny „zgrzyt” był jednak niczym przy ostrej dyskusji, która rozgorzała pomiędzy Martą Podbioł i Maciejem Mikołajczakiem, parą, jakiej „Ślub od pierwszego wejrzenia” jeszcze nie widział. Mimo usilnych starań ekspertek, nie obyło się bez jednocześnie wygłaszanych osądów i wzajemnej licytacji w złych doświadczeniach ze wspólnego czasu (który w tym przypadku został ograniczony do kilku dni).

Tamy puściły, a ze słów bohaterów wyłaniał się coraz bardziej groteskowy obraz. Ona podkreślała, że od samego początku czuła się niekomfortowo, była obrażana i poniżana, czuła od partnera chłód i brak kontaktu. On zaś zaznaczał, że, poza warstwą fizyczną, odrzucało go „niechlujstwo” matki 2-letniego chłopca.

Maciek ze wzburzeniem opowiadał o wspólnym wyjeździe, podczas którego z łazienki miały wchodzić „kulki z papieru toaletowego”, choć on sam, jak zaznaczył, z toalety ani razu nie skorzystał przez fizjologiczny dyskomfort. Później temat zszedł także na lodówkę w domu partnerki, w której miało brakować organizacji i porządku. Uczestnik oskarżył też „żonę” o próbę molestowania i chodzenie nago po mieszkaniu.

Marta odpierała jego zarzuty, część z nich — o molestowaniu i domowym negliżu — stanowczo zdementowała, a psycholożki z trudem utrzymywały tę rozmowę w ryzach, jednocześnie chwilami nie mogąc powstrzymać rozbawienia. Na koniec oboje ogłosili, że chcą rozwodu, potwierdzając tym samym przypuszczenia chyba wszystkich widzów.

Fani kpią po finałowym odcinku programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”

Wylewne wyzwania Mikołajczaka i „skwaszona” zdaniem internautów mina jego partnerki dały prawdziwe pole do popisu dla szyderczych komentarzy. Kiedy na Facebooku zapytano o wrażenia z finału „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, fani nie mogli się powstrzymać.

 Z tej edycji najbardziej będę pamiętać wędrujące i napastliwe kulki z papieru toaletowego – oświadczyła jedna z osób.

– Maciek rozwalił system. Afera g***niana, takie rzeczy niech mówi gastrologowi, a nie trzem damom.

Inni nie byli tak delikatni.

– Zamiast do programu to powinien na kolonoskopię się zapisać.

– Afera papierowa łamana przez jogurtowa. Dla wyjaśnienia tej sprawy powołać komisję śledczą a jej działania oraz wnioski przedstawić publice w 14 odcinku – postulował internauta.

Oberwało się także Marcie, która w oczach wielu widzów rzeczywiście nie wywarła zbyt pozytywnego wrażenia. Nie wszystkich przekonały też jej tłumaczenia, że wskazany przez Maćka nieporządek wynikał z trudów macierzyństwa.

– Maciek może i nie zachował się zbyt elegancko i taktownie w ostatnim odcinku, ale Marta była nieelegancka i niechlujna przez cały sezon programu – czytamy.

Posiadanie dzieci nie jest wymówką do bałaganu. Albo ktoś jest niechlujem i bałaganiarzem, albo nie i dzieci tego nie zmieniają, to sposób bycia.

A wy jak bawiliście się, oglądając ostatni odcinek?

Ślub od pierwszego wejrzenia (18)
fot. facebook.com/slubodpierwszegowejrzeniaTVN/
Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. facebook.com/slubodpierwszegowejrzeniaTVN/
Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. facebook.com/slubodpierwszegowejrzeniaTVN/
Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. kadr z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”
Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. kadr z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”
Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. kadr z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”
Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. kadr z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

 

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl