Ulubieni prowadzący powrócili do „Pytanie na śniadanie”. Po miesiącu nieobecności Izabella Krzan pojawiła się na planie i sprawiła, że zarówno widzowie, jak i Tomasz Kammel przetarli oczy ze zdumienia. Prezenter dosadnie skomentował nietuzinkową stylizację partnerki. 

Wtorkowe „Pytanie na śniadanie” prowadzili Izabella Krzan oraz Tomasz Kammel. Prezenterzy pojawili się na planie po długiej przerwie, a ich obecność z pewnością wywołała uśmiech na twarzach wielbicieli. Kultowy „Krzamel” wreszcie zawitał na ekranach.

Sami gospodarze wyrazili radość z powrotu i otwarcie przyznali, że tęsknili za wspólnymi przygodami na planie. I już od pierwszych sekund odcinka było wiadomo, że nie stracili formy.

Izabella Krzan po miesiącu nieobecności pojawiła się w „PnŚ”

Przez ostatnie tygodnie kultowy duet TVP korzystał z życia i mógł na chwilę zapomnieć o bożym świecie. Podczas gdy Tomasz Kammel świętował urodziny i zachwycał się urokami Toskanii, Izabella Krzan także relaksowała się w otoczeniu przyrody, choć w przeciwieństwie do swojego ekranowego partnera, wolała zachować tę przyjemność tylko dla siebie.

Mogliśmy za to zobaczyć ją w Wilnie podczas inauguracji Wakacyjnej Trasy Dwójki, a niektórym szczęśliwcom być może udało się spotkać prezenterkę w Londynie, na koncercie Adele.

Teraz oboje wrócili do studia, a na widok pięknej dziennikarki niejeden widz mógł przetrzeć oczy ze zdumienia. Gospodarze entuzjastycznie powitali publiczność „Pytania na śniadanie”, a następnie Tomasz Kammel dosadnie i z humorem wypowiedział na głos to, co wiele osób pomyślało przed ekranami.

Patrzę na ciebie i mam wrażenie, że to jest praca zdalna. Bo tak jakoś elegancko… ale „pidżamowo” muszę powiedzieć – skomentował.

I rzeczywiście, Izabella Krzan miała na sobie przewiewny i z pewnością bardzo komfortowy, jasny komplet, zdobiony motywem etno i drobnymi kwiatkami. Całość uzupełniały subtelne, niewysokie sandałki.

To jest strój do wybierania strojów – podsumowała z dystansem.

Ta pidżamka przypomniała mi pewne wspomnienie z dzieciństwa – stwierdził Kammel i naprędce opowiedział historię o swojej cioci, która wróciwszy do domu, zastała swoich dwóch synków w wannie z lodowatą wodą.

– „Mamusiu, ale my w pidżamkach” – zakończył dziennikarz, rozpoczynając tą wesołą anegdotką pierwszy od dawna odcinek, prowadzony w uwielbianym duecie.

Izabella Krzan, Tomasz Kammel
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Izabella Krzan, Tomasz Kammel
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Opole 2022. Andrzej Rosiewicz rozgrzał publiczność. Na koniec wbił szpilkę Kammelowi
  2. „M jak miłość”: Rodzice 7-letniej Hani też grają w tym samym serialu. Zaskakujące, czyją córką jest dziewczynka 
  3. Karolina Pisarek zdradziła, ile dostała w kopercie z okazji ślubu. Przelewy były na jeszcze większe sumy 

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl