Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Po ostatnim odcinku „Twoja twarz brzmi znajomo” Cugowski zamieścił poruszający wpis. „Dziękuję”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 21.03.2022 15:01

Po ostatnim odcinku „Twoja twarz brzmi znajomo” Cugowski zamieścił poruszający wpis. „Dziękuję”

Twoja twarz brzmi znajomo
Piotr Molecki/East News

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od wielu lat bije rekordy popularności. Telewidzowie pokochali show, w którym możemy obserwować, jak polskie gwiazdy wcielają się w różnych artystów.

Debiutujący w roli jurora Krzysztof Cugowski zdecydował się zamieścić poruszający post na swoim profilu na Instagramie, w którym nawiązał do występu jednej z uczestniczek show. Fani także nie kryją wzruszenia.

Krzysztof Cugowski wzruszony po ostatnim odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Krzysztof Cugowski zadebiutował roli jurora w najnowszej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Gwiazdor nie ukrywa, że praca na planie show daje mu dużo emocji i ogrom satysfakcji. Przykład tego, mogliśmy znaleźć również na jego Instagramie, gdzie muzyk opublikował wzruszający post, nawiązujący do ostatniego odcinka produkcji.

Wokalista dodał na swój profil na Instagramie nagranie z występu jednej z uczestniczek show — Ani Rusowicz. Piosenkarka wcieliła się w postać Ireny Santor i wykonała utwór „Tych Lat Nie Odda Nikt”. Występ został nagrodzony nie tylko owacjami, ale też wieloma słowami uznania zarówno ze strony jurorów, jak i wiernych fanów programu. Co więcej, na scenie we własnej osobie pojawiła się także sama Santor.

Jednym z wielbicieli występu Ani Rusowicz jest Krzysztof Cugowski, który nawiązał do niego w kilku poruszających słowach.

-Brawo @ania_rusowicz_official, byłaś bezkonkurencyjna! Kochana Ireno dziękuję za piękne spotkanie — napisał na swoim Instagramie muzyk.

Jak Wam się podoba wykonanie uczestniczki?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Zacznie się w poniedziałek. Biedronka ogłosiła piorunujący komunikat

2. Nieoczekiwane wyznanie Andrzeja z „Sanatorium miłości”. „Myślałem, że pampersa będą mi zakładać”

3. Kuriozalna sytuacja w „Pytaniu na śniadanie”. Nowicki nic nie rozumiał, Tomaszewska płakała ze śmiechu