Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Po tylu latach Justyna Żyła nie wytrzymała. W końcu wyjawiła prawdę o rozwodzie z Piotrem
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.11.2021 15:48

Po tylu latach Justyna Żyła nie wytrzymała. W końcu wyjawiła prawdę o rozwodzie z Piotrem

Instagram/justynazyla

Justyna Żyła po dłuższym czasie od rozwodu z mężem, po raz pierwszy udzieliła poważnego wywiadu. Kobieta zdradziła, jak wygląda jej życie po rozstaniu i jak radzi sobie z łączeniem obowiązków zawodowych z samotnym wychowywaniem dzieci. Przyznała, że zdarzało jej się płakać w poduszkę.

Justyna Żyła wyznała, jak ciężkie jest dla niej łączenie opieki nad dziećmi, z pracami wokół domu i życiem zawodowym. Zdradziła również, jak wspomina udział w „Tańcu z Gwiazdami” i jak z Piotrem Żyłą dzielą się obowiązkami rodzicielskimi.

Justyna Żyła w szczerym wywiadzie

O Justynie Żyle zrobiło się głośno po opublikowaniu przez nią na social mediach informacji o kryzysie w jej związku ze znanym skoczkiem narciarskim. Według kobiety Piotr Żyła zostawił ją dla kochanki i przestał interesować się losem dzieci. Sportowiec szybko zaprzeczył tym doniesieniom. Małżeństwu nie udało się pokonać kryzysu. Para rozwiodła się za zgodą obydwu stron w 2018 roku.

Justyna i Piotr Żyła zawarli związek małżeński w bardzo młodym wieku. Para miała wówczas po 19 lat. Zaraz po ślubie na świat przyszedł ich pierwszy syn Jakub, a pięć lat po nim urodziła się ich córka Karolina.

Po rozwodzie Justyna Żyła dalej mieszka z dziećmi w ich wspólnym domu w Wiśle. Obecnie była żona skoczka narciarskiego pracuje w cukierni i w całości poświęca się dzieciom i obowiązkom zawodowym. Po rozstaniu przez krótki czas zaistniała w polskim show-biznesie. Justyna Żyła pojawiła się między innymi w show Polsatu „Taniec z Gwiazdami”, a także pozowała na okładce magazynu „Playboy”.

W ostatnim wywiadzie gwiazda przyznała, że ciężko jest jej łączyć pracę z samotnym wychowywaniem dzieci i zajmowaniem się domem. Justyna Żyła przyznała też, że wciąż z trudem przychodzi jej przyzwyczajenie się do podziału opieki nad dziećmi w okresie świątecznym.

-Już powoli trzeba przygotować się do świąt. Gdzie, kto z kim, jak i u kogo spędza. Co dla mnie jest jeszcze trochę abstrakcją — wyznała Justyna Żyła

Kobieta zdradziła też, jak spędza swój wolny czas. Okazało się, że Justyna Żyła skupia się wtedy na planowaniu swoich obowiązków i pracach wokół domu.

-Kiedy jestem sama i mam takie godziny, że dzieci są u Piotrka i nie ma ich cały dzień, to ja sprzątam dom, ogarniam wszystko, poukładam sobie kalendarz. Zauważyłam, że ja chyba nie umiem odpoczywać. Za dużo jest tej ciszy. To dla mnie chyba forma odpoczynku, jak coś robię — zdradziła Justyna Żyła

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Źródło: Instagram.com, sport.interia.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Fryzjerka miała już dość. Na drzwiach salonu wywiesiła kartkę z pilną prośbą
  2. Totalny hit w Pepco za 20 zł. Pojawił się produkt, na który poluje miliony Polek
  3. Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci

z