Małgorzata Kożuchowska dziś może już nie należy do najpopularniejszych aktorek, ale jeszcze te kilka lat temu można było ją do tej grupy zaliczyć. Okres intensywnej pracy zbiegł się z narodzinami jej syna.

Aktorka i jej mąż nie byli w stanie we dwójkę poradzić sobie z opieką nad dzieckiem, bo po prostu mieli na głowie mnóstwo obowiązków, dlatego do pomocy sprowadzili rodziców Kożuchowskiej.

Małgorzata Kożuchowska i zmiany w jej rodzinie

Małgorzata Kożuchowska przy okazji narodzin swojego syna poprosiła rodziców o wsparcie. Ci zgodzili się przeprowadzić z ukochanego Torunia do Warszawy, by móc asystować w opiece nad wnuczkiem. Bez ich zaangażowania aktorka prawdopodobnie nie wyrobiłaby ze wszystkimi zadaniami i obowiązkami. Teraz jej dorastający syn nie jest aż tak absorbujący, więc jego rodzice są w stanie sami się nim zajmować. W związku z tym jego dziadkowie planują się wyprowadzić, a tak przynajmniej twierdzi informator czasopisma „Świat i Ludzie”.

Według wspomnianego wyżej źródła rodzice Kożuchowskiej są ludźmi niezwykle sentymentalnymi i chcieliby wrócić do Torunia, do którego się przyzwyczaili. Widocznie te 7 lat w Warszawie wcale nie sprawiło, że zakochali się w stolicy.

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej faktycznie musi już być dosyć samodzielny, bo trudno stwierdzić, by aktorka miała teraz więcej czasu na zajmowanie się nim. Wciąż jest bowiem bardzo aktywna zawodowo. Tylko w tym roku do kin trafi aż 5 filmów z jej udziałem!

W jakich produkcjach będzie można podziwiać aktorkę? Już premierę miał film „Gierek”, w którym wystąpiła, a niedługo na ekranach kin pojawią się także: „Krime Story. Love Story”, „Zołza”, „Chłopi”, a także „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle – tajemnice polskich fortun”.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nikt już nie ma wątpliwości. Marcin Hakiel podjął życiową decyzję, dla nowego wizerunku robi wiele
  2. Jutro w „Pytaniu na śniadanie” pojawią się niezwykli goście. Będzie wielkie świętowanie
  3. Fani oniemieli na widok najnowszego zdjęcia Adriany Kalskiej. „Ten Roznerski to nie wie co miał”

Źródło: Świat i Ludzie/ se.plhttps://www.youtube.com/watch?v=ES5booimR64

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl