Pobicie Rihanny przez Chrisa Browna w 2009 roku wstrząsnęło światem. Agresywny piosenkarz brutalnie zaatakował bezbronną gwiazdę. Chris Brown został powszechnie potępiony, ale okazuje się, że jednak nie przez wszystkich. Wyciekło nagranie, na którym Eminem pochwala pobicie Rihanny.

Eminem znany jest z kontrowersyjnych stwierdzeń. Tym razem jednak zszokował wszystkich. Niedawno wyciekły fragment z, jak się wydaje, starego utworu Eminema, który zawiera fragment, w którym raper opowiada się po stronie Chrisa Browna po tym, jak zaatakował Rihannę w 2009 roku.

Skandaliczne słowa Eminema

Użytkownik portalu Reddit opublikował siedmiosekundowy fragment, zatytułowany (SNIPPET) Eminem — Things Get Worse (Rihanna Diss), który wydaje się niepublikowaną wersją utworu B.O.B. z 2011 roku Things Get Worse. We fragmencie można usłyszeć Eminema mówiącego między głosami mającymi na celu zapobieżenie naruszeniu praw autorskich:

– Pozwól mi wtrącić moje trzy grosze. Oczywiście, że staję po stronie Chrisa Browna. Też lałbym tę dz***ę, gdyby swędział mnie po niej k***s — rapuje Eminem.

pobicie
fot. instagram.com/eminem

Eminem znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi.

Pobicie Rihanny popierane przez rapera?

Piosenka pochodzi najprawdopodobniej z 2009 roku i została nagrana parę miesięcy po pobiciu Rihanny przez Chrisa Browna. Od tego czasu piosenkarka współpracowała z Eminemem przy przebojach z 2010 i 2013 roku Love the Way You Lie i The Monster.

Kariera Eminema była pełna kontrowersji związanych z jego przedstawieniem przemocy wobec kobiet. Things Get Worse zawiera wiele odniesień do wykorzystywania seksualnego i mordowania celebrytek — w tym Dakoty Fanning, która w 2009 roku miała tylko 16 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pobicie
fot. instagram.com/eminem

Wyciekło nagranie, na którym Eminem komentuje pobicie Rihanny.

pobicie
facebook.com @Rihanna

Pobicie Rihanny przez Chrisa Browna wstrząsnęło światem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Anna Lewandowska jest w ciąży! Robert Lewandowski ogłosił radosną nowinę podczas meczu
  3. Znana aktorka opowiedziała o uzależnieniu: „Od 20 lat jestem czysta”
  4. Wiemy, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w ”The Voice of Poland”. Będziecie zaskoczeni
  5. Eurowizja Junior już wkrótce! Jakie szanse na zwycięstwo ma Viki Gabor?
  6. Filip Chajzer wylądował w szpitalu! Niepokojący stan wywołuje wizje w mózgu gwiazdora
  7. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę
Poprzedni artykułPodczas pierwszego tańca DJ przestał grać. Panna młoda zaczęła krzyczeć i płakać, nie wierzyła własnym oczom
Następny artykułKlątwa ”Tańca z gwiazdami” trwa. Najpierw Beata Tadla, teraz Sandra Kubicka
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.