Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Uwielbiana aktorka całuje się ze znaną dziennikarką. Zrobiono im zdjęcia
Marta Kulik
Marta Kulik 28.10.2019 18:17

Uwielbiana aktorka całuje się ze znaną dziennikarką. Zrobiono im zdjęcia

makijaż ust
instagram.com @glossier

Pocałunek uwielbianej aktorki ze znaną dziennikarką wywołał lawinę emocji. Panie zrobiły to na oczach wielu osób. Jedna z nich od dawna jest w związku małżeńskim, jednak od pewnego czasu plotkuje się o kryzysie. Media spekulują, że po niedawnym zdarzeniu sytuacja znacznie się pogorszyła.

Pocałunek Jennifer Aniston i Ellen DeGeneres odbił się szerokim echem w świecie show-biznesu. Gwiazdy znają się od dawna i świetnie czują się w swoim towarzystwie, co doskonale było widać podczas ostatniego odcinka show słynnej dziennikarki. Niestety, ich relacja źle wpływa na małżeństwo Ellen.

Pocałunek Jennifer Aniston i Ellen DeGeneres

Jennifer Aniston i znana dziennikarka przyjaźnią się od lat, jednak po ostatnim odcinku The Ellen DeGeneres Show fani zastanawiają się, czy łączy ich coś więcej. W trakcie rozmowy o związkach prowadząca zapytała aktorkę o pocałunki z kobietą i nachyliła się w stronę Jennifer. Gwiazda Przyjaciół nie zastanawiała się długo i skradła całusa koleżance.

pocałunek

Publiczność nie mogła opanować emocji po tym, co wydarzyło się pomiędzy paniami. Co więcej, sama Ellen zamieściła zdjęcie zaskakującego momentu na Instagramie. Zagraniczne media spekulują, że może to być kolejny dowód na to, że w związku dziennikarki nie dzieje się najlepiej. Jej żona od dawna nie przepada za Jennifer.

Z kim jest Ellen DeGeneres?

Ellen DeGeneres jest z aktorką Portią de Rossi, niedawno panie obchodziły 11 rocznicę ślubu, a są ze sobą od 2004 roku. Niestety, najprawdopodobniej w ich związku od pewnego czasu nie dzieje się najlepiej. Portia ma być zazdrosna o swoją ukochaną, która od dawna zachwyca się Jennifer Aniston.

pocałunek

Gdzie grała Portia de Rossi? Portia de Rossi grała w serialu Ally McBeal, co przyniosło jej największą rozpoznawalność. Gwiazda wystąpiła też w produkcjach takich jak Krzyk 2, Przeklęta, Bez skazy, Korporacja według Teda czy Skandal. Wydała też własną książkę, w której opowiedziała o swojej walce z anoreksją.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ranking najbardziej wpływowych Polaków. Poseł i pisarka lepiej niż premier
  2. Wpadka w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tego występu długo nie zapomnimy
  3. Kinga Rusin i Edyta Górniak pogodziły się na dobre? Odpowiedź na pytanie fana wszystko wyjaśnia
  4. Syn aktora TVP umarł mu na rękach. Chłopiec zmarł niedługo po narodzinach
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno