Poczta Polska wprowadza specjalnie zabezpieczenia, aby jak najlepiej uchronić swoich pracowników przed pandemią koronawirusa. Otrzymają oni nie tylko potrzebne środki. W placówkach zostaną wydzielone również specjalne strefy bezpieczeństwa. Jak teraz odbywać się będzie wizyta listonosza? Na jakie zmiany powinniśmy się przygotować?

Nie każdą pracę da się zabrać do domu, a Poczta Polska nie może sobie pozwolić na wolne. Aby więc odpowiednio zadbać o zdrowie i komfort swoich pracowników, spółka skarbu państwa zdecydowała się na wdrożenie odpowiednich środków i procedur. Należy się więc przygotować, że jeżeli zechcemy odwiedzić urząd pocztowy, musimy liczyć się ze zmianami. 

Poczta Polska walczy z koronawirusem

Poczta Polska walczy z koronawirusem, a o każdym swoim ruchu informuje na serwisie społecznościowym Twitter. W jaki sposób spółka ma zamiar chronić swoich pracowników? Jak możemy wyczytać na oficjalnym profilu Poczty Polskiej, każdy listonosz mający kontakt z klientem otrzyma płyny dezynfekcyjne

Poza płynami Poczta Polska zapewni również rękawiczki ochronne oraz środki do dezynfekcji powierzchni kontaktowych. Co jednak stanie się z pracownikami, którzy pozostaną w placówce? Na to również spółka się przygotowała. 

  1. Agnieszka Woźniak-Starak pokazała zdjęcie. W jej domu pojawił się ktoś nowy
  2. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  3. Przenigdy nie zostawiaj uchylonego do góry okna wychodząc z domu. Konsekwencje mogą być straszne, jest nagranie

Zmiany na Poczcie Polskiej

Zmiany na Poczcie Polskiej spowodowane są pandemią koronawirusa. W związku z występującą sytuacją Poczta Polska może być otwarta w innych, niż było to dotychczas, godzinach. Do odwołania wstrzymano również przyjmowanie wszystkich przesyłek pocztowych kierowanych do Włoch oraz Mongolii. 

Jednak to nie koniec zmian. W placówkach zostaną utworzone strefy bezpieczeństwa. 

Klienci ustawiać się będą za znajdującą się na podłodze taśmą – 1,5 metra od Pracownika. Klienci będą kolejno podchodzić do stanowiska obsługi. Bliższy kontakt będzie możliwy jedynie na wyraźną prośbę Pracownika – możemy wyczytać w zamieszczonym tweecie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 
 
Poczta Polska
fot. twitter @PocztaPolska

Poczta Polska na swoim Twitterze poinformowała o zmianach, jakie zajdą w placówkach.

Poczta Polska
Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 13.03.2020. Epidemia koronawirusa. Wydzielona strefa dla klientow na poczcie.

Specjalne wydzielone strefy mają chronić przed zakażeniem koronawirusem. 

źródło: wiadomości.onet.pl
Poprzedni artykułNawet nie wiesz, ile twoje nogi mówią o charakterze. Zdradzają więcej, niż sama o sobie wiesz
Następny artykułDoda ostro apeluje do innych artystów w sprawie koronawirusa. Nie szczędziła mocnych słów
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.