Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Podczas ślubu Cieślak i Miszczaka ochroniarze otoczyli kościół. W środku Woźniak-Starak, Socha, Wojewódzki i inne gwiazdy TVN-u
Kamil Olek
Kamil Olek 22.08.2021 00:09

Podczas ślubu Cieślak i Miszczaka ochroniarze otoczyli kościół. W środku Woźniak-Starak, Socha, Wojewódzki i inne gwiazdy TVN-u

screen / instagram.com/ankacieslak, Marcin Kułakowski – PISF / Flickr

Anna Cieślak i Edward Miszczak nigdy nie potwierdzili doniesień o łączącej ich relacji. Aktorka oraz dyrektor programowy stacji TVN nie pokazywali się również razem publicznie, co tylko podsycało zainteresowanie domniemanym uczuciem. Od dziś wszystko jest jednak jasne – para sformalizowała bowiem związek. Ceremonia ślubna odbyła się w jednym z kościołów na krakowskim Kazimierzu, wzięło w niej zaś udział blisko 200 gości, w tym dziesiątki gwiazd – znanych z ekranów i pierwszych stron gazet.

Edward Miszczak poślubił Annę Cieślak

Według doniesień Miszczak zaczął spotykać się z aktorką niedługo po śmierci pierwszej żony, w 2019 roku. Początkowo za największych przeciwników nowej partnerki uchodziły zaś… jego dzieci. Wszystko w związku z dzieląca parę różnicą wieku (ta wynosi 26 lat). Mimo przeciwności losu relacja przetrwała próbę czasu i znalazła swój finał w krakowskim kościele świętej Anny.

Uroczystość była pilnie strzeżona, kościół otaczali zaś ochroniarze, dopuszczający do środka budynku jedynie zaproszonych gości. Wśród nich znaleźli się zaś między innymi dziennikarze kierowanej przez Miszczaka telewizji – Piotr Kraśko, Katarzyna Kolenda-Zaleska i Monika Olejnik. Można było dostrzec także innych pracowników stacji – Kubę Wojewódzkiego, Ewę Drzyzgę czy Agnieszkę Woźniak-Starak.

W Krakowie pojawili się także aktorzy – Andrzej Nejman, Marta Żmuda Trzebiatowska, Małgorzata Socha, Andrzej Seweryn czy Daniel Olbrychski. Ceremonię zaszczyciły też obecnością Joanna Przetakiewicz i Dominika Kulczyk.

Przed uroczystością każdemu z gości został wykonany test na obecność koronawirusa. Jak widać więc, państwo młodzi zadbali o każdy szczegół.

Źródło: Pomponik

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Co się dzieje z Jackiem Jaworkiem? Niepokojące sygnały z Jodłowa, wiemy kogo zatrzymali