Pogoda tamtego dnia nie zachęcała do długich spacerów, więc kobieta i jej ukochany kot postanowili zostać w domu.  Kiedy rozpętała się burza, deszczowe popołudnie zamieniło się w przerażające wspomnienie. Piorun uderzył tuż obok nich – wszystko nagrała kamera.

Kobieta spędzała miło czas wraz ze swoim kotem, kiedy nagle rozpętała się burza. Pogoda zmieniła się w jednej sekundzie z deszczowej, w złowróżbną. Kiedy tuż obok nich uderzył piorun, kobieta i kot zareagowali natychmiast. Wszystko uchwyciła kamera, wideo jest niesamowite.

Pogoda zmieniła się w ułamku sekundy

Kobieta o imieniu Dawn i jej kot Zeus obserwowali burzę na balkonie, pogoda nie zachęcała do spacerów. Schowani podczas szalejącej nawałnicy, nie spodziewali się, że coś może im się stać. Po jakimś czasie, kiedy delektowali się wspaniałymi widokami, tuż obok ich balkonu uderzył piorun.

Zeus zerwał się i uciekł do środka, a jego właścicielka zaraz po nim. Nie stało im się nic poważnego, ale właścicielka kota jest pewna, że wykorzystał jedno ze swoich 7 żyć, aby uciec z balkonu. Dawn miała małą ranę na stopie, po tym, jak ratowała się od uderzenia pioruna. 

Kot boi się burzy — co zrobić?

Zmieniająca się pogoda potrafi mocno wpłynąć na zachowanie naszego pupila. Dla naszych czworonożnych przyjaciół zwłaszcza burza może być trudnym przeżyciem. Powinniśmy przygotować odpowiednio dom i nasze zwierzęta do sezonu burzowego. Jeśli pupil chce spędzić ten czas samotnie pod kanapą, pozwól mu na to. W ciasnych, zacienionych i wygłuszonych pomieszczeniach będzie się czuł najlepiej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Możesz założyć mu dość popularną kamizelkę bezpieczeństwa lub rozpylić feromony, które przypomną mu o spokoju matczynego gniazda. Jeżeli twój kot bardzo źle znosi burzę, udaj się do behawiorysty i lekarza weterynarii, aby ustalić terapię behawioralną i wdrożyć farmakologię. 

Zobacz wideo:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep w Niemczech wpadł na oburzający pomysł. Interweniowała polska ambasada w Berlinie
  2. Chciały powiększyć biust żelem Aquafilling. Wiele z nich trafiło do szpitala, teraz walczą o powrót do zdrowia
  3. Syn rozbił stary wazon. Gdy mama zobaczyła, co było w środku, natychmiast zawołała męża
  4. Pijany chłopak został wyrzucony z imprezy. Jego zemsta mogła wszystkich zabić
  5. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia

 

Źródło: zpazurem.pl, iizcat.com

 

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.