Pogoda nie będzie nas rozpieszczać. Jak się okazuje, aura w naszym kraju nagle ulegnie diametralnej zmianie i choć dopiero co zaczęła się kalendarzowa jesień, już w weekend w Polsce sypnie śniegiem. Wiemy gdzie nadejdzie nagłe ochłodzenie, i mieszkańcy, których części kraju, powinni przygotować już swoją zimową garderobę.

Po koniec tego tygodnia pogoda przyniesie nam sporo niespodzianek i jak się okazuje, wielu Polaków powinno przygotować się na nagłe odchłodzenie. Prognozy nie kłamią, a w weekend możemy wypatrywać śniegu. Wiemy, gdzie pojawi się pierwszy, zimowy puch.

Polska. Pogoda na weekend

Ten weekend w niektórych częściach kraju będzie naprawdę mroźny. Jak informuje portal fanipogody.pl, czeka nas spore ochłodzenie i pierwszy śnieg. Sytuacja w Polsce ma być bardzo ciekawa. Termometry w różnych częściach kraju będą skakać jak szalone.

Choć w najbliższy weekend, w niektórych częściach kraju temperatura będzie utrzymywać się na wysokości od 17 do 23 stopni Celsjusza, niektórzy Polacy muszą liczyć się z ogromnym ochłodzeniem. Wiemy, gdzie spadnie śnieg.

  1. Dopiero teraz wyciekło, jak Kaźmierska została „królową życia”. Czy Conan jej wybaczył? Wszystko stało się nagle
  2. Lepiej przeszukajcie kieszenie. Za niepozorną 10-groszówkę dostaniecie 20 tys. zł
  3. Lepiej przygotuj się na wizytę listonosza. Wielu Polaków nie będzie zadowolonych, teraz dopiero się zacznie

Prognoza pogody na weekend. Gdzie spadnie śnieg?

Śnieg spadnie w górach. Jak informuje portal fanipogody.pl, jego najsilniejsze opady pojawią się w Sudetach, i to już jutro, w sobotę 26 września. Termometry spadną do okolicy zera stopni, a na biały krajobraz za oknem będą mogli liczyć również mieszkańcy Kotliny Kłodzkiej czy Podhala, a w Tatrach może przybyć nawet kilkanaście centymetrów śniegu, przekazuje portal fanipogody.pl.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koszmar powrócił, Tomasz Komenda nagle pojawił się na sali sądowej. Niewiarygodne, do czego doszło
  2. Ministerstwo potwierdziło, od środy się zacznie. Chodzi o zakaz lotów
  3. Pamiętacie „Zbuntowanego anioła”? Nie do wiary, jak dziś wygląda Natalia Oreiro, jest jeszcze piękniejsza niż kiedyś
  4. Gwiazda serialu emitowanego na Polsacie ma nowotwór. Przyjaciel ujawnił, w jakim jest stanie
  5. Martyna Wojciechowska o ślubie z Przemkiem Kossakowskim. Fani wstrzymali oddech
  6. Jedna z najpopularniejszych polskich surówek. Polacy kochają ją za uniwersalność i prostotę wykonania

Źródło: fanipogody.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.