Pogoda w najbliższych dniach ulegnie zmianie. Na chwilę zapomnimy o deszczowej aurze, która zastąpi słoneczne dni. Jedynie dwa województwa będą musiały wstrzymać się ze schowaniem parasoli głęboko do szafy. Na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie wciąż miejscami będzie padać, poza tym nad Polską w końcu zaświeci słońce. 

Synoptycy mają dobre wieści dla większości mieszkańców Polski. W najbliższych dniach czekają nas wielkie zmiany, już wkrótce poczujemy zbliżające się wielkimi krokami lato. W niektórych obszarach temperatura sięgnie nawet 21 stopni Celsjusza. 

Pogoda w końcu ulegnie zmianie 

Po deszczowym weekendzie pogoda zacznie nas rozpieszczać. Już jutro prawie cała Polska w końcu poczuje przedsmak lata. Jednak nie wszędzie w środę zaświeci słońce. Mieszkańcy Lubelszczyzny i Podkarpacia będą musieli jeszcze przetrwać tę deszczową pogodę. Natomiast w innych miejscach zapowiada się bardzo słonecznie. 

Najwyższe temperatury pojawią się w zachodniej, zachodnio-północnej i centralnej części Polski. Tam można spodziewać się od 20 do 21 stopni Celsjusza. Na północy i południu zaledwie 2 stopnie różnicy. W Gdańsku i Olsztynie synoptycy prognozują 18 stopni, natomiast w Rzeszowie, Krakowie i Katowicach 19. 

  1. Były mąż płaci alimenty i doprowadza ją do łez. Wszystko przez tytuły przelewów
  2. W Dzień Matki Oliwia Bieniuk napisała list do swojej nieżyjącej mamy. Anna Przybylska zalałaby się łzami czytając jej słowa
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, co czeka Polaków w najbliższych miesiącach. Niestety, nie ma dla nas dobrych wiadomości

Deszcz nie ominie dwóch województw 

Mimo wysokich temperatur na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu miejscami pojawią się deszcze. Mieszkańcy tych obszarów nie powinni jeszcze żegnać się z parasolami. Synoptycy zapowiadają intensywne opady deszczu, może nawet zagrzmieć. Mimo to ciepłe płaszcze nie będą już potrzebne. 

Już niedługo, bo 20 czerwca pierwszy dzień lata, zatem słońce powinno pojawiać się teraz coraz częściej. Miejmy nadzieje, że wizje polskiego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego się nie spełnią i lato 2020 będzie obfitować w słoneczne dni. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

pogoda
fot. pixabay.com/Pexels

Na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu prognozowane są deszcze. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zostało już tylko kilka godzin. Za chwilę Szumowski ogłosi na co czekali wszyscy. Co dalej z maseczkami?
  2. Nowa wiadomość z Chin. Chodzi o pochodzenie zakażeń, ujawnili dane
  3. Od teraz obowiązują nowe zasady. ZUS przypomina o nich Polakom, dotyczą wielu z nas
  4. Dramat rodziców na Śląsku. Nie mogą pomóc własnym dzieciom, szpitale rozkładają ręce
  5. Masz wysokie ciśnienie? Szybko wybij szklankę soku, nie uwierzysz z czego
  6. Wyciekło nagranie policji, które nie miało ujrzeć światła dziennego. Sprawą zajmie się prokuratura

Źródło: wiadomosci.onet.pl 

Poprzedni artykułNie mieści się w głowie, co dzieci znalazły w ziemi podczas izolacji za miastem. Życie całej rodziny zmieniło się na zawsze
Następny artykułKiedyś kreskówki były zupełnie inne. Która była waszą ulubioną?
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.