Pogrzeb zazwyczaj jest trudnym przeżyciem, jednak ten przebił wszystkie inne. Gdy młoda kobieta udała się na spotkanie ze znajomymi, okazało się, że w istocie pod podanym adresem odbywa się… pożegnanie zmarłego. Zaskoczona dziewczyna niewiele myśląc weszła do środka, by uczestniczyć w ceremonii. Jednak prawdziwy dramat zaczął się, gdy zobaczyła, kto stoi przy trumnie.

Dziewczyna cała zalała się łzami, gdy zrozumiała, w czym uczestniczy. Choć z początku myślała, że to tylko pogrzeb kogoś, kogo nigdy nie poznała, szybko okazało się, że jest zupełnie inaczej. To, czego doświadczyła zapamięta do końca swojego życia.

Zapamięta ten pogrzeb na zawsze

Młoda dziewczyna niepewnym krokiem wkroczyła pod podany przez przyjaciół adres. Nieco zaskoczona, zobaczyła, że odbywa się tam czyjś pogrzeb. Mężczyzna witający żałobników zaprosił ją do środka, weszła więc rozglądając się niepewnie. Po chwili zrozumiała, co się stało i zalała się łzami.

Przy trumnie zobaczyła swoich bliskich – rodzinę i przyjaciół. Im dłużej słuchała ich przemów, tym bardziej była pewna – została zaproszona na własny pogrzeb. Gdy dotarło do niej, że o to właśnie chodzi, nie mogła powstrzymać łez.

  1. Niewiarygodne sceny nad polskim morzem. Wszystko na plaży i oczach plażowiczów
  2. Nowa, rewolucyjna zmiana w Banku Pekao. Przyda się szczególnie w czasie wakacji, klienci już mogą korzystać

Własny pogrzeb

O co chodzi? Okazuje się, że cała akcja była zaplanowana. Wszystko zostało zarejestrowane na wideo i opublikowane. Do kampanii społecznej zaproszono kilkoro młodych ludzi. O wszystkich martwili się ich najbliżsi, a to za sprawą ich nieostrożnej jazdy samochodem.

Na wideo widzimy, jak wyżej opisana młoda kobieta i kilka innych osób słyszą przemowy rodziców i przyjaciół. Wszyscy mówią tak, jakby ich dzieci i bliscy zginęli w wypadku samochodowym. Gdy zaproszeni do projektu orientują się, co się dzieje, ciężko im powstrzymać emocje.

Pamiętajmy, że życie mamy jedno. Nie warto się spieszyć, gdy możemy to nim przypłacić – nikt nie chciałby skazywać swoich bliskich na cierpienie, co widać na załączonym filmiku.

ZOBACZ WIDEO:

 Bliscy zaproszonych osób dosadnie przekazali im ważną wiadomość. Nie chcieli ich stracić.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Media właśnie przekazały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje
  2. Już niebawem w Polsce powstanie Primark. Znamy datę otwarcia i lokalizację
  3. Dagmara Kaźmierska nie wytrzymała. Zostawiła ostry komentarz pod zdjęciem Kingi Rusin, fani zamarli
  4. Śmierć córki odcisnęła na niej piętno. Wiemy, jak dziś żyje Ewa Bem
  5. Niebywałe znalezisko na łące, myśleli, że to ogromne jaja lub piłki. Prawda okazała się zupełnie inna, zdjęcia mówią same za siebie

źródło: webniusy.com

 

Poprzedni artykułAwantura w sklepie, w środku ksiądz z ”Plebanii”. Doszło do porażających scen
Następny artykułMąż dowiedział się o romansie żony. Poczekał do jej urodzin i wręczył jej prezent, którego nigdy nie zapomni
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.