Pogrzeb to jedno z najtrudniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Towarzyszenie bliskiej osobie podczas ostatniej drogi wywołuje skrajne, smutne emocje. Podczas jednej z uroczystości pogrzebowych miała miejsce porażająca sytuacja. Z trumny zaczęły dochodzić niewytłumaczalne dźwięki, żałobnicy byli przerażeni. 

Pogrzeb Fagilyu Mukhametzyanov – obywatelki Rosji przebiegał jak każda inna uroczystość. Pożegnanie z rodziną, modlitwa i wieczyste spoczęcie na cmentarzu. To, co stało się w trakcie modlitwy, okazało się porażające. Nagle z trumny zaczęły dochodzić dźwięki.

Niepokojące odgłosy dochodzące z trumny

To, co stało się na pogrzebie kobiety, może być śmiało inspiracją do horroru. Rodzina zgromadziła się, by upamiętnić życie swojej krewnej. Fagilyu Mukhametzyanov zmarła w wieku 49 lat z powodu choroby serca. 

Podczas jednej z rosyjskich modlitw żałobnicy zaczęli słyszeć dziwne dźwięki dochodzące z otwartej trumny zmarłej. Gdy podeszli bliżej, okazało się, że kobieta porusza także powiekami. Po opanowaniu pierwszego strachu i zdziwienia powiadomili karetkę.

  1. Czy Łukasz Szumowski rezygnuje ze stanowiska? Padły mocne słowa, Minister Zdrowia już raz myślał o dymisji
  2. Robert Lewandowski ma wielką słabość do jednego dania. Nie uwierzycie, o co chodzi
  3. Doda wyznała bolesną prawdę o małżeństwie z Radosławem Majdanem, „Było ich aż tyle, że ciężko zliczyć”. Latami ją zdradzał?

Takiego pogrzebu nikt się nie spodziewał

Jak dowiadujemy się z portalu huffpost.pl, kobieta została niesłusznie uznana za zmarłą. Obudziła się we własnej trumnie, słysząc modlitwę żałobników nad jej ciałem. Niestety historia nie kończy się szczęśliwie. 

Kobieta po traumatycznym przebudzeniu, widząc, w jakiej znajduje się sytuacji dostała ataku serca, który przyczynił się do jej ostatecznej śmierci. Jak informuje huffpost.pl, Rosjanka od przebudzenia żyła jedynie 12 minut a mąż kobiety chce pozwać szpital o błędnie wydaną diagnozę dotyczącą życia i śmierci.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pogrzeb
fot. unsplash.com/Rhodi Lopez

Pogrzeb okazał się porażającym przeżyciem dla żałobników i dla samej pochowanej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gwiazdor Gogglebox dotkliwie pobity przez nietolerancję wobec LGBT. Porażające i tragiczne nagranie obiegło internet
  2. Genialna wiadomość już w pierwszy weekend wakacji. Potężne zmiany w całym kraju, nareszcie
  3. Porażający rachunek od NFZ. Za pobyt w szpitalu zapłacimy więcej niż w 5-gwiazdkowym hotelu
  4. Szczeniaczek właśnie znalazł właściciela. Pomożesz wybrać imię dla maleńkiego pieska?
  5. Miłosny horoskop. Poznaj znaki zodiaku, które są sobie przeznaczone
  6. Uwielbiany gwiazdor zginął w tragicznych okolicznościach. Miał dopiero 26 lat

Źródło: huffpost.pl, papilot.pl

 

Poprzedni artykułNie żyje uwielbiany bohater „Władcy Pierścieni”. O śmierci poinformował agent aktora, fani zdruzgotani
Następny artykułNa jaw wyszła wstydliwa tajemnica znanego muzyka. Artysta regularnie zabierał córkę do ginekologa, wstrząsająca prawda ujrzała światło dzienne
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.