Pogrzeb to niezwykle smutne przeżycie, jednak kiedy pogrążeni w rozpaczy rodzina i bliscy żegnali żołnierza irlandzkiej armii, nie sądzili, że wydarzy się coś takiego. Kiedy już trumna znalazła się w wykopanym na cmentarzu dole, żałobnicy usłyszeli krzyki, wrzaski i walenie w drewno. Wstrząsające sceny natychmiast nagrano.
 
Shay Bradley, żołnierz irlandzkiej armii, długi czas walczył z rakiem. Kiedy mężczyzna przegrał walkę z chorobą, rodzina i bliscy byli zrozpaczeni. Gdy nadszedł pogrzeb, nikt nie spodziewał się, co może się wydarzyć. Zmarły postanowił ostatni raz o sobie przypomnieć. Żałobnicy byli porażeni. 
 
 
Pogrzeb i przeraźliwe krzyki z trumny
 
Weteran tuż przed śmiercią miał jedno życzenie. Mężczyzna zrobił rzecz, która odebrała jego bliskim mowę. Kiedy żałobnicy usłyszeli podczas pogrzebu krzyki, wrzaski i walenie dobiegające z trumny, nie byli w stanie uwierzyć własnym uszom… i oczom.
 
 
Halo! Halo! Czy ktoś mnie słyszy? Wypuście mnie stąd! Tu jest cholernie ciemno – krzyczał stłumiony głos zmarłego mężczyzny, po tym, jak żałobnicy usłyszeli nagłe pukanie w drewnianej trumnie.
 
Rodzina i bliscy nie wierzyli własnym oczom.

Żart na pogrzebie

Po chwili przerażenia żałobnicy wybuchnęli gromkim śmiechem, od którego nie mogli się powstrzymać. Jak się okazało, zmarły doskonale wszystko zaplanował, a wykręcenie bliskim żartu po raz ostatni było jego ostatnią wolą. Mężczyzna wszystko nagrał przed śmiercią, a następnie poprosił, by nagranie zostało odtworzone na pogrzebie. Nikt jednak nie sądził, że nagrane zostały takie dźwięki.

Zawsze chciał, żeby ludzie wokół niego uśmiechali się i śmiali. I dokładnie to udało mu się osiągnąć – powiedziała wnuczka żołnierza.

Internauci nie kryli zachwytów, a filmik szybko obiegł sieć. Mężczyzna doskonale wiedział co zrobić, by zapewnić swoim bliskim, choć odrobinę uśmiechu w tak ponurym dniu. Nie wszystkie incydenty na pogrzebach zostają jednak wyjaśnione, tak jak sytuacja, gdy ciało nagle… pomachało z grobu.

Poprzedni artykułPoszła na kolację z przyszłym zięciem. Kilka dni później odkryła zdjęcie, które musiała pokazać córce jeszcze przed ślubem
Następny artykułCałe Opole płakało. Jeden koncert wywołał morze łez, ludzie nie mogli się opanować
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.