Pogrzeb Ewy Żarskiej odbył się 27 kwietnia. Dziennikarka była znaną i bardzo lubianą postacią. Zajmowała się reportażami dotyczącymi trudnych i niebezpiecznych spraw oraz przestępstw. Dziennikarka miała wielu przyjaciół. To było bardzo smutne, ale też piękne pożegnanie reporterki.

Pogrzeb dziennikarki Polsatu Ewy Żarskiej odbył się w jej rodzinnym mieście Piotrkowie Trybunalskim, ponad tydzień po tym, jak kobieta została znaleziona w swoim domu martwa. W uroczystości uczestniczyli rodzina i najbliżsi. Ceremonia odbyła się według przepisów narzuconych przez panującą epidemię koronawirusa. 

Pogrzeb Ewy Żarskiej

Uroczystość pożegnalna odbyła się w Piotrkowie Trybunalskim. Z uwagi na epidemię koronawirusa w uroczystości w kościele mogła uczestniczyć tylko najbliższa rodzina. Na cmentarzu mogło znajdować się do 50 osób. Wśród nich była rodzina, ale też najbliżsi przyjaciele i przedstawiciele stacji, z którą dziennikarka była związana.

Na cmentarzu znalazło się mnóstwo wieńców. Chociaż w ten sposób przyjaciele i rodzina mogli pokazać, jak bardzo cenili, lubili i kochali dziennikarkę. Przed kościołem w Piotrkowie Trybunalskim zebrał się tłum ludzi, którzy w bezpiecznych odstępach przyszli pożegnać Ewę Żarską.

  1. Anna Mucha znów zakochana? Gwiazda spotyka się z tajemniczym biznesmanem
  2. Pilne ostrzeżenie dla wszystkich Polaków. Jeśli dostałeś podobnego SMS-a, natychmiast go usuń
  3. Najtańsze sklepy w Polsce. Gdzie jest najtaniej? To wcale nie Biedronka, ani Lidl

Nie żyje Ewa Żarska

Wieść o tym, że nie żyje Ewa Żarska, wstrząsnęła światem dziennikarskim i telewizyjnym. 45-letnia kobieta kilka dni przed swoją śmiercią relacjonowała sytuację w Domu Pomocy Społecznej w Drzewicy, gdzie u kilkudziesięciu pensjonariuszy wykryto koronawirusa. Następnego dnia została znaleziona w swoim mieszkaniu.

Przyczyny śmierci bada prokuratura. Na razie żadne informacje dotyczące śledztwa nie zostały ujawnione. Ewa Żarska zajmowała się tematyką kryminalną, prowadziła śledztwa dziennikarskie ujawniające przestępstwa. Z Polsatem dziennikarka była związana już od kilkunastu lat. Jej ostatnia sprawa dotyczyła nielegalnego składowiska toksycznych substancji w Szołajdach.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Na grobie dziennikarki Polsatu znalazło się dosłownie morze kwiatów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pracownik firmy kurierskiej zakażony koronawirusem. Wszczęto procedurę, zarządzono kwarantannę
  2. Niewielu wie, że Kim Dzong Un ma troje dzieci. Wiadomo, czemu żadne nie może przejąć po nim władzy
  3. Eleni kończy dziś 64 lata. Artystka nie miała lekkiego życia, czego jej życzycie?
  4. Nigdy nie róbcie z nimi dwóch rzeczy. Wystarczy chwila nieuwagi, a konwalie mogą zabić
  5. Izabela Janachowska wpadła na pomysł, jak zarobić w czasie pandemii. Panny młode będą zachwycone
  6. Jest opinia Sądu Najwyższego. „Zagrożenie dla bezpieczeństwa w ogromnej skali”

Źródło: se.pl, tvp.info.pl

Poprzedni artykułDostałeś SMS od Poczty Polskiej? Nie klikaj w jedną rzecz, możesz stracić pieniądze
Następny artykułImieniny Andrzeja. Piękny wierszyk dla każdego solenizanta, niech wie, że o nim pamiętasz
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl