Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbył się wczoraj wieczorem w podwarszawskim Konstancinie. Rodzina i przyjaciele pożegnali zmarłego producenta. Na mszy żałobnej pojawiło się wiele gwiazd, a zmarłego pożegnano w piękny sposób. Padło wiele wzruszających słów. -Nie mam już serca. Mam…

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Ciało producenta filmowego znaleziono dopiero piątego dnia poszukiwań. Wczoraj odbył się uroczysty pogrzeb męża Agnieszki Woźniak-Starak, na którym rodzina, przyjaciele, a także inne gwiazdy show-biznesu pożegnały go w wyjątkowy sposób. 

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Kto był na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka?

Na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka pojawiła się jego żona, rodzina, przyjaciele, a także wiele gwiazd m.in.: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, Joanna Przetakiewicz, Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska, czy Alicja Bachleda-Curuś. Pogrzeb odbył się o godzinie 19:00 w podwarszawskim Konstancinie. Podczas uroczystości żałobnej Piotra Woźniaka-Staraka pożegnano wieloma pięknymi przemowami. Jedną z nich wygłosił Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

-Znałem tylko jednego, który się nie bał, nie kłamał, nie wstydził się uczuć. Obcował z żywiołami, bo sam był żywiołem. Odchodząc, każdemu z nas Piotruś coś zabrał. Jednym więcej, innym mniej. Najwięcej zabrał najbliższym. Jeden ze znajomych powiedział mi kiedyś takie zdanie: Nie mam już serca. Mam lej po bombie. I ja tak mam. Mam lej po bombie– powiedział Miszczak. 

Mszę pogrzebową odprawiało sześciu księży, a na mowy pożegnalne zdecydowali się również: Krzysztof Terej, przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka, a także ks. Kazimierz Sowa. Wojciech Mazolewski, który przyjaźnił się ze zmarłym producentem, zagrał podczas mszy utwór: Czas miłości na Fuledzie, który powstał miesiąc temu, po 39. urodzinach Piotra Woźniaka-Staraka. Muzyk napisał go w nocy, w Fuledzie. W piątek odbędzie się drugi pogrzeb, a właściwie złożenie prochów zmarłego na Mazurach, które tak kochał.

Jak zginął Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak zginał na jeziorze Kisajno w niedzielę 18 sierpnia br. Producent, płynąc w nocy motorówką w towarzystwie tajemniczej kobiety, wypadł wraz z nią za burtę po nagłym skręcie motorówki. Kobiecie udało się dopłynąć o własnych siłach do oddalonego o 100 metrów brzegu, niestety Piotr Woźniak-Starak nie miał już tyle szczęścia. Jego ciało znaleziono 22 sierpnia około godziny 5:00, piątego dnia poszukiwań. Wczoraj odbył się pogrzeb zmarłego producenta. Piotra Woźniaka-Starak pożegnało wiele osób, zamieszczając także pożegnalne wpisy na Instagramie. Miła 39 lat. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pogrzeb
Nekrologi Rzeczpospolita

Nekrolog zamieszczony przez rodzinę zmarłego. 

Pogrzeb
Nekrologi Gazeta Wyborcza

Nekrolog, jaki zamieściła Agnieszka Woźniak-Starak.

POGRZEB
instagram.com/aga_wozniak_starak

Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka nie chciały wychodzić z domu, wstydziły się tego, jak wyglądają. Wszystko odmienił jeden dzień 
  2. Rewolucja w sklepach! Wiele osób mocno się zdziwi
  3. Sylwia Przybysz potwierdziła ciążę. ”Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu!”
  4. Piotr Woźniak-Starak zastawił dom, by sfinansować film ”Bogowie”. Nie wiedział o tym nawet reżyser
  5. Królowa do dziś opłakuje śmierć siostry. Księżniczka zmarła w 2007 roku
  6. Maryla Rodowicz od kilku lat cierpi na samotność. Lada dzień sąd zdecyduje o końcu jej małżeństwa
  7. Wyciekły informacje z sypialni królowej Elżbiety II. Dotyczą życia intymnego z jej 98-letnim mężem

źródło: fakt24.pl