Izabela Skrybant-Dziewiątkowska: pogrzeb artystki odbędzie się już jutro. Śmierć gwiazdy Tercetu Egzotycznego wstrząsnęła opinią publiczną i wzbudziła wielki żal wśród jej wielbicieli. Gwiazda dokładnie zaplanowała, jak powinno wyglądać jej ostatnie pożegnanie i sam grób. Jaka była jej ostatnia wola?

Wiadomość o śmierci jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej wywołała wielki smutek i żal. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska zmarła 1 maja 2019 roku po długiej chorobie. Artystka w ostatnich latach życia zmagała się z rakiem trzustki. Miała 78 lat. Już jutro odbędzie się jej uroczysty pogrzeb. 

Izabela Skrybant-Dziewiątkowska: pogrzeb gwiazdy już jutro

Gwiazda Tercetu Egzotycznego zostanie pochowana we wtorek, 7 maja. Ceremonię rozpocznie Msza Święta, która odbędzie się o godzinie 11 w kaplicy na Cmentarzu Parafialnym przy ulicy Bardzkiej we Wrocławiu. Artystka spocznie obok swojego ukochanego męża, Zbigniewa Dziewiątkowskiego. Rodzina gwiazdy prosi osoby, które chcą uczestniczyć w pogrzebie, żeby zamiast kwiatów wspomóc organizację walczącą z rakiem trzustki:

Jeśli chcieliby Państwo uhonorować wieloletnią, charytatywną działalność Izabelli na rzecz fundacji Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową, informujemy, że podczas pogrzebu, zamiast kwiatów, będzie możliwość wspomożenia Organizacji – poinformowała menadżerka Tercetu,  Gaja G. Tyralska.

Gwiazda jeszcze przed śmiercią zadbała o każdy szczegół. Zostawiła szczegółowe instrukcje, dotyczące jej bajecznej fortuny, którą po sobie pozostawiła. Podzieliła swój majątek o wartości około 5 milionów złotych na dwie córki, Katarzynę Dziewiątkowską-Mleczko i Annę Dziewiątkowską-Trębską. Obie mają dostać równe części spadku.

Ostatnia wola artystki

Okazuje się, że Izabela Skrybant-Dziewiątkowska dokładnie określiła, w jaki sposób chce zostać pochowana, o czym poinformował Super Express:

 – Nie chcę być skremowana po śmierci. Mają mnie ładnie ubraną i umalowaną włożyć do trumny. Tak jak było ze Zbyszkiem, mnie się wydaje, że śpi w tym grobie – możemy przeczytać na łamach Super Expressu.

Izabela Skrybant-Dziewiątkowska chciała, żeby jej wielbiciele mogli odwiedzać jej grób i łączyć się z nią duchowo. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

izabela skrybant-dziewiatkowska: pogrzeb
facebook.com/tercetegzotycznycom

Izabela Skrybant-Dziewiątkowska: pogrzeb artystki odbędzie się już jutro. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułRyszard Rynkowski po próbie samobójczej i epizodzie z naładowaną bronią wraca na prostą?
Następny artykułDominika Gwit znów się odchudza? Gwiazda pokazała zdjęcie z majówki. Fani: „Schudłaś!”