Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pojawiły się plotki o rozwodzie Cezarego i Katarzyny Żaków. Jest oficjalny komentarz aktora
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.01.2022 17:24

Pojawiły się plotki o rozwodzie Cezarego i Katarzyny Żaków. Jest oficjalny komentarz aktora

rozwód
instagram.com/katarzynazak.official

Cezary Żak i Katarzyna Żak są małżeństwem od 37 lat. Tak długi staż związku potrafi być wyzwaniem. W mediach regularnie pojawiają się plotki o ich rozstaniu – gwiazdor „Rancza” i „Miodowych lat” wyznał, czy rzeczywiście planują rozwód.

Cezary Żak w rozmowie z Radiem Zet powiedział, co sądzi o plotkach na temat rozwodu, jakie często pojawiają się w prasie. Nie żałował gorzkich słów.

Czy Cezary i Katarzyna Żak planują rozwód?

Doniesienia o rozwodzie jednej z najsłynniejszych par polskiego show-biznesu powracają co roku. Żakowie poznali się jeszcze na początku lat 80., a ślub wzięli w 1985 roku. Czy ich związek rzeczywiście przetrwał próbę czasu?

Cezary Żak poznał Katarzynę na studiach w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Od tego czasu są nierozłączni. Mają dwie córki: Olę i Zuzię. Kilka lat temu zamieszkali w urokliwym domku na Mazurach. Wszystko wskazuje na to, że ich miłość kwitnie.

Aktor potwierdził to w rozmowie z Radiem Zet. Szymon Majewski, przeprowadzając wywiad z Cezarym Żakiem, spytał go, co sądzi o plotkach na temat rozwodu. Ostatnie pojawiły się w 2021 roku – wtedy Katarzyna Żak zdementowała je na Instagramie.

Teraz już mi to lata. Już od lat tak piszą. Jak moje dzieci były młodsze, to czytały, że się rozwodzimy i mojej mamie było przykro – wyznał Cezary Żak.

Dodał też, że wiele razy musiał uspokajać swoją mamę, że w ich małżeństwie wszystko układa się dobrze i żadne z pary nawet nie pomyślało o rozwodzie. Żak dodał też, że nie wie, skąd wzięły się te pomówienia, ale ma pewną teorię:

Kiedyś, z 15 lat temu, zrobiono nam z Kasią zdjęcia, jak byliśmy od siebie odwróceni. I chyba z tych zdjęć wysnuto wniosek, że coś się psuje w naszym małżeństwie – wyjaśnił aktor.

Żak dodał też, że doniesienia o ich rozstaniu pojawiają się co roku, w okolicach ich rocznicy ślubu:

Co roku tak jest. Śmieszy nas to potwornie. Czasami dementujemy. Czasami ktoś wrzuca do sieci nasze zdjęcie, na którym się całujemy i pisze „O, tak się rozwodzą” – zażartował gwiazdor.

Cezary Żak i Katarzyna Żak – zobacz zdjęcia:

Źródło: Radio Zet

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zdumiewające wyznanie Tomaszewskiej w PnŚ, nawet Tomasz Wolny się nie spodziewał
  2. Miliony Polaków włączą TVP i zaniemówią. Stacja ogłosiła, co pokaże 06.01 dokładnie o 17:20