Lelum.pl

fot. TRICOLORS/East News

Pokazała, w jakim stanie wracają do niej ubrania od stylistki Małgorzaty Rozenek. Zaskakujące, z czym się spotkała

8 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Małgorzata Rozenek nie będzie zachwycona, kiedy zobaczy video, które niedawno trafiło do sieci. Projektantka pokazała, w jakim stanie wróciły do niej ekskluzywne ubrania, które pożyczyła na użytek „Perfekcyjnej”. 

Małgorzata Rozenek nie będzie zachwycona, kiedy zobaczy video, które niedawno trafiło do sieci. Projektantka pokazała, w jakim stanie wróciły do niej ekskluzywne ubrania, które pożyczyła na użytek „Perfekcyjnej”. 

Choć można by pomyśleć, że szafy sław uginają się od wspaniałych kreacji i modnych dodatków, tak naprawdę wiele z nich na czerwonym dywanie i w kampaniach ma na sobie ubrania udostępnione na tę okazję przez projektantów. Okazuje się jednak, że pożyczanie strojów gwiazdom nie zawsze wychodzi na dobre.

Małgorzata Rozenek nie będzie zachwycona. Projektantka pokazała stan zwróconych ubrań

Małgorzata Rozenek regularnie występuje publicznie, bierze udział w sesjach zdjęciowych i pozuje na czerwonym dywanie. Przez wiele osób uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu i w jej przypadku legendarne stały się już dodatki od Diora i innych, luksusowych marek.

Każda stylizacja zakładana jest tylko raz — wiele z nich wraca później do projektantów i domów mody, z których zostały wypożyczone, a zatrudnieni styliści dbają nie tylko o dobór, ale także od początku do końca dbają, by udostępniona kreacja prezentowała się idealnie — i w takim też stanie została zwrócona. Teoretycznie.

Niedawno w mediach pojawiło się video — Monica Moncini pokazała, w jakim stanie przyjechały do niej ubrania, które wcześniej wypożyczyła stylistka Małgorzaty Rozenek. Twóczyni otrzymała uprzejmą wiadomość i choć z reguły nie udostępnia swoich projektów do użytku, z sympatii dla „Perfekcyjnej” zrobiła wyjątek. Pożałowała?

Ciuchy wróciły po półtora miesiąca — niewłaściwie zapakowane, z bezpowrotnymi naruszeniami struktury, a nawet… wybrakowane. Piżama była zwinięta w kłębek, Jedwabną marynarkę udało się odzyskać — spodni nie, a ze stylistą gwiazdy urwał się kontakt.

– Pani sama nie wie, gdzie jest moja marynarka oraz spodnie, do dziś nie mam z nią żadnego kontaktu, może wciąż szuka moich rzeczy, albo po prostu o mnie zapomniała. Jest mi bardzo przykro, ponieważ pani Rozenek prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy, jak wygląda praca stylisty, który przygotowuje dla niej piękne kreacje na piękne wyjścia – podsumowała.

Jedną z nieprzyjemnych niespodzianek był stan brązowej, skórzanej marynarki, która została zapakowana w pokrowiec — bez złożenia. Materiał na plecach był cały wygnieciony.

 Skóra to szlachetny materiał. Nie da się tego wyprasować – stwierdziła z żalem Monica.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Muszę być przy nim”. Joanna Koroniewska w ostatniej chwili wszystko odwołała. Poinformowała o chorobie dziecka

Źródło: Jastrząb Post

Tagi:

Aleksandra Gadzińska

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Nie żyje aktor znany z "Klanu" czy "Ojca Mateusza", właśnie dramatyczne wieści obiegają Polskę

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Niezwykły hołd dla Marii Czubaszek. Zaskakujące sceny przy grobie, skomentował je sam ksiądz

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Beata Tyszkiewicz ma lichą emeryturę. Córka wyjawiła, że pogarsza się też jej zdrowie

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Gwiazdor disco polo uderzył w Ralpha Kaminskiego. Zaroiło się od przykrych komentarzy Polaków

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Sylwia Przybysz jest w ciąży. Ojcem będzie Jan Dąbrowski "ależ będzie gromada"

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dziś jest słynną na całą Polskę piosenkarką. Tak gwiazda wyglądała w dzieciństwie

Czytaj więcej >