Lelum.pl

Pola Raksa od lat nie jest aktorką. Gdy dowiecie się co teraz robi, polecą łzy

10 Stycznia 2020

Autor tekstu:

Barbara Ruppel

Pola Raksa od wielu lat nie jest już aktorką. Gwiazda zniknęła z show-biznesu na dobre i nic nie zwiastuje jej powrotu. Zastanawialiście się kiedyś, co robi obecnie najpiękniejsza polska aktorka? Będziecie zaskoczeni.

Pola Raksa od wielu lat nie jest już aktorką. Gwiazda zniknęła z show-biznesu na dobre i nic nie zwiastuje jej powrotu. Zastanawialiście się kiedyś, co robi obecnie najpiękniejsza polska aktorka? Będziecie zaskoczeni.

Marusia z Czterech Pancernych była dziewczyną, w której kochała się cała Polska. Słynąca z niesłychanej urody i wielkiego talentu Pola Raksa przez lata była najbardziej rozchwytywaną gwiazdą, aż nagle u szczytu swojej kariery – zniknęła. Co robi dziś jedna z najpiękniejszych aktorek dawnych lat?

Pola Raksa: co robi dziś?

Choć gwiazda zadebiutowała w latach 60, do dziś wzdychają do niej kolejne pokolenia fanów. Znana ze swojej niesamowitej wręcz urody aktorka podbiła serca milionów, gdy wcieliła się w Marusię z serialu Czterej pancerni i pies. Mężczyźni się w niej kochali, a kobiety zazdrościły nieziemskiej urody Pola Raksa miała w sobie po prostu coś, przez co nie dało się obok niej przejść obojętnie!

Choć rola Marusi przyniosła jej ogromną popularność, aktorka miała później spory problem ze znalezieniem zatrudnienia. Wszystko przez to, że za bardzo kojarzyła się z jedną, najbardziej popularną postacią. Gwiazda nie dawała jednak za wygraną, a jej upór pozwolił jej na pojawienie się w jeszcze wielu innych produkcjach. Jej popularność i uroda nie przemijały, aż w końcu… postanowiła zniknąć.

Co dziś robi Pola Raksa?

Przez lata grywała nie tylko w filmach i serialach, ale także regularnie pojawiała się na deskach teatru. Często czuła się ograniczana rolami, które dostawała – mało inteligentne, ale zabójczo piękne dziewczyny nie spełniały jej ambicji. W 1993 roku zagrała w filmie Uprowadzenie Agaty i… zniknęła. Była to jak dotąd jej ostatnia rola filmowa. Co robi dziś aktorka, która zrezygnowała z owocnej kariery ponad 20 lat temu?

Filmowa piękność przez jakiś czas po zakończeniu przygody z filmem zajęła się swoją drugą pasją – modą i sztuką. Stworzyła kostiumy do kilku spektakli, przez jakiś czas pisała także do rubryki o modzie w Rzeczypospolitej. Postanowiła przestać udzielać jakichkolwiek wywiadów i zaszyła się z daleka od błysków fleszy – w swojej posiadłości pod Warszawą. Pola Raksa dziś mieszka w Kałuszynie, niewielkiej miejscowości w województwie mazowieckim. Tam 78-letnia gwiazda ukryła się przed mediami i chroni swoją prywatność – konsekwentnie nie udziela wywiadów od lat!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pola raksa: striptiz

Co robi dziś piękna aktorka?

Pola Raksa mąż

Aktorka porzuciła karierę i dziś wiedzie spokojne, skromne życie.

ZOBACZ TEŻ:

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Żona Mateusza Gesslera ukrywa się przed mediami. Teraz zdjęcie obiegło media, Edyta to prawdziwa piękność
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nowe wieści o stanie zdrowia Marty Kubackiej. "Parametry diametralnie się poprawiają"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nagły apel, Joanna Opozda prosi o pomoc, zwróciła się do wszystkich fanów. "Czasu jest niewiele"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska podjęła radykalne kroki. Najpierw oświadczenie, teraz kolejna decyzja
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Sylwester Pawłowski. Związek Artystów Scen Polskich przekazał oficjalny komunikat
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Tomasz Komenda walczy ze śmiertelną chorobą? Anna Walter ujawniła przerażające informacje
Czytaj więcej >
Barbara Ruppel

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]