Pola Raksa od wielu lat nie jest już aktorką. Gwiazda zniknęła z show-biznesu na dobre i nic nie zwiastuje jej powrotu. Zastanawialiście się kiedyś, co robi obecnie najpiękniejsza polska aktorka? Będziecie zaskoczeni.

Marusia z Czterech Pancernych była dziewczyną, w której kochała się cała Polska. Słynąca z niesłychanej urody i wielkiego talentu Pola Raksa przez lata była najbardziej rozchwytywaną gwiazdą, aż nagle u szczytu swojej kariery – zniknęła. Co robi dziś jedna z najpiękniejszych aktorek dawnych lat?

Pola Raksa: co robi dziś?

Choć gwiazda zadebiutowała w latach 60, do dziś wzdychają do niej kolejne pokolenia fanów. Znana ze swojej niesamowitej wręcz urody aktorka podbiła serca milionów, gdy wcieliła się w Marusię z serialu Czterej pancerni i pies. Mężczyźni się w niej kochali, a kobiety zazdrościły nieziemskiej urodyPola Raksa miała w sobie po prostu coś, przez co nie dało się obok niej przejść obojętnie!

Choć rola Marusi przyniosła jej ogromną popularność, aktorka miała później spory problem ze znalezieniem zatrudnienia. Wszystko przez to, że za bardzo kojarzyła się z jedną, najbardziej popularną postacią. Gwiazda nie dawała jednak za wygraną, a jej upór pozwolił jej na pojawienie się w jeszcze wielu innych produkcjach. Jej popularność i uroda nie przemijały, aż w końcu… postanowiła zniknąć.

Co dziś robi Pola Raksa?

Przez lata grywała nie tylko w filmach i serialach, ale także regularnie pojawiała się na deskach teatru. Często czuła się ograniczana rolami, które dostawała – mało inteligentne, ale zabójczo piękne dziewczyny nie spełniały jej ambicji. W 1993 roku zagrała w filmie Uprowadzenie Agaty i… zniknęła. Była to jak dotąd jej ostatnia rola filmowa. Co robi dziś aktorka, która zrezygnowała z owocnej kariery ponad 20 lat temu?

Filmowa piękność przez jakiś czas po zakończeniu przygody z filmem zajęła się swoją drugą pasją – modą i sztuką. Stworzyła kostiumy do kilku spektakli, przez jakiś czas pisała także do rubryki o modzie w Rzeczypospolitej. Postanowiła przestać udzielać jakichkolwiek wywiadów i zaszyła się z daleka od błysków fleszy – w swojej posiadłości pod Warszawą. Pola Raksa dziś mieszka w Kałuszynie, niewielkiej miejscowości w województwie mazowieckim. Tam 78-letnia gwiazda ukryła się przed mediami i chroni swoją prywatność – konsekwentnie nie udziela wywiadów od lat!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pola raksa: striptiz
facebook.com/p.raksa.nieoficjalny.album

Co robi dziś piękna aktorka?

Pola Raksa mąż
Fot.youtube.com @dawniejvsdzis

Aktorka porzuciła karierę i dziś wiedzie spokojne, skromne życie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. Osoby spod tych 4 znaków zodiaku mają największe ego. To urodzeni narcyzi
  4. Ojczym skatował 5-latka. Powód? Chłopiec za szybko otworzył prezent
  5. Nikt nie chciał wierzyć, a jednak się stało. 500 plus odbierane rodzicom. Decyzja Trybunału zapadła
  6. Życie Wiśniewskiego się załamało, przeżył okropną tragedię w rodzinie. Długo nie mógł się pozbierać

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.