Pola Raksa uważana była za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek wszechczasów. Zachwycała na ekranie nie tylko swoim talentem, ale również nieprzeciętną urodą. Pola Raksa, odtwórczyni roli Marusi z serialu Czterej pancerni i pies miała drzwi do kariery otwarte na oścież. Jej nazwisko do dziś jest rozpoznawalne. Dlaczego zrezygnowała z rozwijania swojej kariery i zniknęła, kiedy była u szczytu? 

Kochali ją wszyscy. Piękna blondynka o jasnych oczach bez wątpienia rozkochała w sobie wielu mężczyzn. Przed kobietą świat stał otworem i wielu wróżyło jej międzynarodową karierę. Jednak ona miała na siebie inny plan. Dzisiaj Pola Raksa bardzo pilnie strzeże swojej prywatności. Dlaczego kobieta zrezygnowała z kariery?

Co dziś robi Pola Raksa? Gwiazda bardzo chroni swojej prywatności

Pola Raksa bardzo pilnuje swojej prywatności i nie zdradza czym zajmuje się dzisiaj. Aktorka podbiła serca fanów wiele lat temu. Marusię z serialu Czterej pancerni i pies kochali wszyscy, dlatego takim zdziwieniem okazała się rezygnacja Poli z kontynuowania kariery aktorskiej. 

Od lat unika życia medialnego, podobnie jak jej syn – Marcin Kostenko, który jest owocem związku aktorki z Andrzejem Kostenko. Podobno miała również romans z Bogusławem Lindą i Danielem Olbrychskim

Jej kariera zaczęła się jak w filmie – została dostrzeżona przez fotoreportera w barze mlecznym, w którym pracowała. Uznał on, że dziewczyna o takiej urodzie nie może się zmarnować i na pewno zrobi wielką karierę. Nie mylił się. 

Sława okazała się jednak dla Poli zbyt trudna. Przez lata kojarzona była wyłącznie z rolą pięknej Marusi i mimo że zagrała w dziesiątkach innych produkcji, nie mogła uwolnić się od łatki pięknej dziewczyny, która nie ma zbyt wiele do powiedzenia.

Kobieta po porzuceniu kariery aktorskiej dalej zajmowała się aktywnościami związanymi ze sztuką, głównie plastyką. Zajmowała się też krawiectwem, czego nauczyła się od mamy krawcowej. 

Gdzie mieszka Pola Raksa?

Pola Raksa mieszka w małej miejscowości pod Warszawą. Kałuszyn to miejscowość, gdzie mieszka niemal 3 tysiące osób. Pola wybrała to miejsce, bo zapewnia jej spokój i ciszę. 

Podobno mieszkańcy doskonale wiedzą, że Pola, którą znają to uwielbiana przez wszystkich Marusia. Z ich relacji wynika, że nie widać po jej zachowaniu, że kiedyś była uwielbianą gwiazdą zaczepianą co chwila na ulicy. 

Jednak dom, w którym mieszka podobno wcale nie jest taki skromny. Według relacji sąsiadów wynika, że to pokaźna posesja, z dużym domem o okazałych oknach

Jednak wszystko pozostaje tajemnicą, bo aktorka nie chce zdradzać szczegółów dotyczących jej życia prywatnego. 

Zobacz zdjęcia:

kobieta
instagram.com @kultowyprl

Pola Raksa grała w serialu Czterej pancerni i pies Marusię. Fani serialu uwielbiali aktorkę, jej uroda była naprawdę imponująca.

kobieta
fot. instagram.com @ferdydurkes

Kobieta zrezygnowała z kariery. Postanowiła zaszyć się we własnej posiadłości z dala od zgiełku. 

kobieta
Fot.youtube.com @dawniejvsdzis

Po latach Pola Raksa zachwyca urodą. To naprawdę kobieta z klasą! 

kobieta
instagram.com/karolina.szymczak

Przepiękna aktorka mieszka dzisiaj pod Warszawą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  2. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  3. Suczka była w strasznym stanie, ratownicy nie wiedzieli jak jej pomóc. Dzieci w końcu wyznały prawdę
  4. Grzegorz Krychowiak wziął ślub. „Najlepszy gwiazdkowy prezent”
  5. Jak polskie gwiazdy wyglądają bez makijażu? Ich uroda może was zadziwić
  6. Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie

źródło: wiesz.info

Poprzedni artykułNie żyje autorka kultowych muzycznych hitów. Przyczyną nagłe zatrzymanie akcji serca
Następny artykułJak powiększyć niebieskie oczy makijażem? Jest na to prosty sposób