Pola Raksa była uważana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek wszechczasów. Zachwycała nie tylko ogromny talentem, ale również nietuzinkową i zapadającą w pamięć urodą. Mimo że zniknęła, będąc u szczytu kariery, jej nazwisko jest do dziś rozpoznawalne. Pamiętacie ją w roli Marusi? Uwielbiali ją niemalże wszyscy!

Zasłynęła, jako odtwórczyni roli Marusi w Czterej pancerni i pies, a także gry w Szatanie z 7-ej klasy. Nawet po wielu latach zachwyca swoją nieprzemijającą urodą. Jej zdjęcia z kiedyś i dziś możecie zobaczyć w jednym z naszych artykułów. Pola Raksa obchodziła w kwietniu swoje 79. urodziny.  Marusię z serialu Czterej pancerni i pies kochali widzowie, dlatego wszystkich zdziwiło, że postanowiła zrezygnować z kariery w najlepszym jej momencie. Aktorka bardzo ceni sobie prywatność i po dziś dzień nie wiadomo, czym zajmowała się przez ostatnie lata Pola Raksa. 

Pola Raksa
Fot.facebook.com/p.raksa.nieoficjalny.album
Poprzedni artykułSzczeniak i dziecko. Rodzice nagrali rozczulające zachowanie małego psa
Następny artykułSupermodelka jest w ciąży z uwielbianym piosenkarzem? Media donoszą o radosnej nowinie, cały świat gratuluje
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.