Pola Raksa: co robi teraz? Gwiazda lata temu zniknęła z show-biznesu. Zastanawialiście się kiedyś, co robi obecnie najpiękniejsza polska aktorka? 

Marusia z Czterech Pancernych była dziewczyną, w której kochała się cała Polska. Słynąca z niesłychanej urody i wielkiego talentu przez lata była najbardziej rozchwytywaną gwiazdą, aż nagle u szczytu swojej kariery – zniknęła. Pola Raksa: co robi dziś jedna z najpiękniejszych aktorek dawnych lat?

Pola Raksa: co robi dziś?

Choć gwiazda zadebiutowała w latach 60, do dziś wzdychają do niej kolejne pokolenia fanów. Znana ze swojej niesamowitej wręcz urody aktorka podbiła serca milionów, gdy wcieliła się w Marusię z serialu Czterej pancerni i pies. Mężczyźni się w niej kochali, a kobiety zazdrościły nieziemskiej urodyPola Raksa miała w sobie po prostu coś, przez co nie dało się obok niej przejść obojętnie!

Choć rola Marusi przyniosła jej ogromną popularność, aktorka miała później spory problem ze znalezieniem zatrudnienia. Wszystko przez to, że za bardzo kojarzyła się z jedną, najbardziej popularną postacią. Gwiazda nie dawała jednak za wygraną, a jej upór pozwolił jej na pojawienie się w jeszcze wielu innych produkcjach. Jej popularność i uroda nie przemijały, aż w końcu… postanowiła zniknąć.

Co dziś robi Pola Raksa?

Przez lata grywała nie tylko w filmach i serialach, ale także regularnie pojawiała się na deskach teatru. Często czuła się ograniczana rolami, które dostawała – mało inteligentne, ale zabójczo piękne dziewczyny nie spełniały jej ambicji. W 1993 roku zagrała w filmie Uprowadzenie Agaty i… zniknęła. Była to jak dotąd jej ostatnia rola filmowa. Pola Raksa: co robi dziś aktorka, która zrezygnowała z owocnej kariery ponad 20 lat temu?

Filmowa piękność przez jakiś czas po zakończeniu przygody z filmem zajęła się swoją drugą pasją – modą i sztuką. Stworzyła kostiumy do kilku spektakli, przez jakiś czas pisała także do rubryki o modzie w Rzeczypospolitej. Postanowiła przestać udzielać jakichkolwiek wywiadów i zaszyła się z daleka od błysków fleszy – w swojej posiadłości pod Warszawą. Pola Raksa dziś mieszka w Kałuszynie, niewielkiej miejscowości w województwie mazowieckim. Tam 78-letnia gwiazda ukryła się przed mediami i chroni swoją prywatność – konsekwentnie nie udziela wywiadów od lat!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pola raksa: striptiz
facebook.com/p.raksa.nieoficjalny.album

Pola Raksa: co robi dziś piękna aktorka?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDorota Szelągowska dawno nie była tak szczęśliwa. Zewsząd spływają gratulacje od fanów
Następny artykułIle zarobiła Joanna Mazur w „Tańcu z Gwiazdami”? Pobiła absolutny rekord
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.