Pola Raksa: dziś wygląd tej pięknej aktorki intryguje każdego wielbiciela jej aktorskiego talentu. Aktorka znana z produkcji takich jak Czterej pancerni i pies, czy Szatan z 7-ej klasy wciąż zachwyca swoją nieprzemijającą urodą. Nawet po wielu latach, wciąż jest ikoną popkultury i do jej zdjęć wzdycha kolejne pokolenie Polaków. Jak Pola Raksa  dziś wygląda?

Pola Raksa dziś wciąż ma wielu zwolenników. Piękność, która w latach 60. skradła serca wszystkich mężczyzn, wciąż może zachwycać. Nie bez powodu zdobyła tak szerokie grono fanów. Jak 77-letnia Pola Raksa wygląda w 2018 roku? 

Jak wygląda Pola Raksa dziś?

Pola Raksa uważana jest wciąż za ideał piękna. Polska aktorka zwróciła na siebie uwagę nie tylko urodą, ale również talentem. Zarówno młode, jak i starsze pokolenie może ją doskonale kojarzyć z serii Czterej pancerni i piesWidzowie często przypominają sobie kultową postać Marusi, zastanawiając się, jak wygląda obecnie odtwórczyni tej roli.

Ku zaskoczeniu wszystkich, Pola Raksa dziś wygląda równie pięknie. Zaskoczeniu, bo starość nie kojarzy nam się z pięknem i witalnością. Musimy jednak przyznać, że 77-letnia Pola Raksa wciąż jest kobietą z klasą o pięknych rysach twarzy. 

Co słychać u Poli Raksy?

Kobieta wpisała się w polską kulturę popularną. Jej barwna postać wciąż pozostaje inspiracją do tworzenia piosenek i malowania portretów. Do najbardziej znanych nam motywów, do których wykorzystano jej postać, jest utwór Autobiografia zespołu Perfect. Grupa śpiewa: „za jej Poli Raksy twarz, każdy by się zabić dał”. Potwierdza to, że Pola Raksa uchodziła za ideał piękna.

Co ciekawe, Pola Raksa, mając 40 lat, wdała się w romans z młodszym o 11 lat Bogusławem Lindą. Podczas gdy ten miał już dzieci, a ona była po rozwodzie z Andrzejem Kostenką, para zbliżyła się do siebie. Linda zmagał się z problemami, a Apolonia (bo tak naprawdę nazywa się Pola Raksa) zaprosiła go do siebie. Już wtedy okazało się, że jest opiekuńcza zarówno w telewizji, jak i życiu prywatnym. Niestety miłość ta przetrwała zaledwie 6 miesięcy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Pola Raksa dziś
Fot. instagram.com/burkotka/ 

Pola Raksa naprawdę nazywa się Apolonia. Z początku nie planowała kariery aktorki.

Pola Raksa dziś
Fot. filmweb.com

Widzowie pokochali postać Marusi graną w serii Czterej pancerni i pies.

Pola Raksa dziś
Fot. instagram.com/karolina.szymczak/ 

Uroda Poli Raksy wciąż pozostaje obiektem marzeń wielu mężczyzn. 

Pola Raksa dziś
Fot. youtube.com @Jak zmienili się? 

77-letnia Apolonia Raksa wciąż zachwyca swoją urodą. Trzeba przyznać, że wygląda świetnie.

Pola Raksa dziś
Fot. youtube.com @gymni28 

Mimo wieku aktorka może pochwalić się piękną figurą. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Joanna Koroniewska opowiedziała o trudach macierzyństwa. „Popłakałam się ze stresu”
  2. Muniek Staszczyk trafił do szpitala! Koncerty odwołane, T.Love wydało oświadczenie do mediów
  3. Anna Popek dostała nowy program! Dziennikarka TVP będzie uczyć dobrych manier, jak Rozenek
  4. Bohater programu „Rolnik szuka żony” stracił wszystko! Spłonęły maszyny, dom i zwierzęta
  5. Dorota Wellman kiedyś. Jak wyglądały początki jej kariery?

Źródło: viva.pl , youtube.com

Poprzedni artykułMagda Mołek jest w ciąży? Fani gratulują, gwiazda komentuje
Następny artykułUkryta kamera nagrała, co chłopiec robi z kotem sąsiadów, gdy nikt nie patrzy
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.