Pola Raksa: striptiz w jej wykonaniu wywołał poruszenie! Znana z niezwykłej urody i uroku osobistego Raksa podbiła serca milionów Polaków. Wszyscy zaniemówili, gdy zobaczyli, jak aktorka się rozbiera. Jak do tego doszło?

Gwiazda ekranu od zawsze wyróżniała się nieziemską urodą. Jej blond włosy i wielkie, niebieskie oczy sprawiały, że mężczyźni tracili głowy, a kobiety zazdrościły jej uroku. Ta kojarząca się z niewinną urodą gwiazda bardzo zaskoczyła wszystkich, gdy pokazała się bez ubrania. Pola Raksa: striptiz w jej wykonaniu wywołał prawdziwe poruszenie!

Pola Raksa: striptiz z jej udziałem wywołał poruszenie

Polska aktorka słynąca z dziewczęcej, niewinnej urody zasłynęła przede wszystkim z roli dzielnej Marusi w Czterech pancernych. Gwiazda przez lata była kojarzona właśnie z tą postacią i musiała się naprawdę postarać, by udowodnić, że potrafi odnaleźć się także w innych rolach. W trakcie swojej kariery zagrała w bardzo wielu filmach i nie bała się podejmować trudnych zadań: grała między innymi w brutalnej scenie gwałtu, została także ukrzyżowana na ekranie.

Pola Raksa zagrała w ponad 20 filmach i trzech serialach, udowadniając tym samym, że potrafi wcielić się w różne role. Jej uroda nie pozwalała widzom oderwać się od ekranu, a towarzyszący jej talent aktorski tylko potęgował wrażenie wywarte na widzach. Wszyscy, którzy kojarzyli Raksę z niewinnością i dziewczęcością, byli więc w wielkim szoku, gdy zobaczyli striptiz w jej wykonaniu!

W jakim filmie Pola Raksa robi striptiz?

Kojarząca się widzom z niewinnością Pola Raksa, pokazując się bez ubrania, wywołała falę emocji! Aktorka podbiła serca Polaków jako młoda Marusia, nic więc dziwnego, że fani przyzwyczaili się do grzecznego i dziewczęcego wizerunku Raksy. Gwiazda wykonała sensualny taniec w filmie Przygoda z piosenką w reżyserii Stanisława Barei. Pola Raksa striptiz zaczyna na niewielkiej scenie w eleganckim lokalu, ubrana w długą, błękitną sukienkę i pasującą pelerynę. Już po chwili aktorka zaczyna ściągać z siebie elementy garderoby i zostaje jedynie w rajstopach i czarnym biustonoszu. Jednak striptiz nie odnosi pożądanego skutku: obiekt zainteresowań Raksy opuszcza lokal, strącając przy tym naczynia ze stolików kilku innych gości. 

Tą rolą Raksa udowodniła, że nie jest już niewinną Marusią, a dorosłą, seksowną kobietą. Jednak aktorka nadal kojarzy się widzom przede wszystkim z niewinnością i dziewczęcą urodą. Nie zmienia to faktu, że striptiz w jej wykonaniu do dziś porusza fanów gwiazdy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pola raksa: striptiz
facebook.com/p.raksa.nieoficjalny.album

Pola Raksa zasłynęła z nieziemskiej urody, kiedy została przedstawiona widzom jako Marusia w serialu Czterej Pancerni.