Polacy muszą przygotować się na kolejny zakaz, który już wkrótce wejdzie w życie. Ministerstwo chce podjąć radykalne kroki, aby zapewnić wszystkim maksymalne bezpieczeństwo. Wiele osób może być niezadowolonych z planowanych regulacji. 

Ministerstwo che wprowadzić kolejne ograniczenia i zakaz, który w końcu ureguluje kłopotliwą kwestię, która w ostatnim czasie spędza sen z powiek wielu Polakom. Niestety, ale radykalne zmiany w ten sytuacji są koniecznością. 

Kolejny zakaz i ograniczenia 

Polacy muszą przygotować się na kolejny zakaz i ograniczenia, które już są w planach ministerstwa. Chodzi o hulajnogi, które w ostatnim czasie zyskały ogromną popularność, jednak korzystanie z nich nie jest do końca uregulowane. Jak podaje next.gazeta.pl, Ministerstwo sprawiedliwości, chce opracować szereg przepisów, które zapewnią bezpieczeństwo innym uczestnikom ruchu. 

Jak podaje Dziennik Gazeta Prawna, w planach jest wprowadzenie zakazu poruszania się hulajnogą po chodniku, a także ograniczenie prędkości. 

  1. Ludzie przerwali milczenie. Mieszkańcy Fuledy opowiedzieli o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka
  2. Czy tym ludziom nie jest wstyd? Zdjęcie znad Morskiego Oka, które mówi więcej, niż tysiąc słów

Jakie ograniczenia nas czekają? 

Polacy mogą spodziewać się znaczących ograniczeń. Głównie chodzi o zakaz poruszania się po chodnikach, jednak w sytuacji kiedy w pobliżu nie będzie ścieżki rowerowej, posiadacze hulajnogi mogą skorzystać z chodnika, jednak nie przekraczając 8 km/h. Co więcej, po ulicy można się poruszać jedynie z prędkością 20 km/h, natomiast po ścieżce rowerowej do 25 km/h. 

Hulajnogi mają docelowo być przeznaczone jedynie do poruszania się na ścieżkach rowerowych. Dopiero w sytuacji kiedy nie ma innej możliwości, kierowcy jednośladu mogą skorzystać z innych opcji, przekazuje Dziennik Gazeta Prawna

ZOBACZ ZDJĘCIE: 

Polacy
fot. pixabay.com/pasja1000

Polacy muszą przygotować się na kolejne zmiany. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Druzgocąca wiadomość z samego rana, kondolencje spływają ze wszystkich stron. Lekarze byli bezradni, nie żyje uwielbiany gwiazdor
  2. Paulina Młynarska opublikowała zdjęcie papieża. Podpis wywołał burzę, ludzie są wściekli
  3. Dramat, służby od razu rzuciły się na ratunek. Niestety było za późno
  4. Imiona facetów, którzy będą najlepszymi mężami. Oni nigdy cię nie zawiodą, są ideałami
  5. Niesamowita wiadomość od Biedronki, nie można przegapić. Będą rozdawać własne bony, masz tylko 1 dzień

Źródło: next.gazeta.pl, 

 

Poprzedni artykułMężczyzna na wózku przyłapany na okropnym czynie. Monitoring ujawnił całą prawdę
Następny artykułMinisterstwo zdrowia właśnie wydało pilny apel do Polaków. Nieprzestrzeganie może skończyć się tragedią
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.