Sieć sklepów Biedronka co chwila wychodzi do swoich klientów z nowymi promocjami. Teraz rozpoczęła współpracę z bankiem Citi Handlowym, dzięki której niektóre osoby będą mogły za darmo zrobić zakupy o wartości 400 zł. W jaki sposób?

By skorzystać z tej promocji, trzeba będzie jednak dopełnić kilku formalności w banku oraz w innych sklepach.

Biedronka – jak wykorzystać voucher na zakupy za 400 zł?

Jak wobec tego skorzystać z promocji? Voucher na zakupy w sklepach sieci Biedronka otrzymają te osoby, które założą w banku Citi Handlowym kartę kredytową. To jednak nie wszystko. By dostać wspomnianą nagrodę, trzeba będzie w przeciągu 3 miesięcy od aktywowania karty dokonać transakcji przy jej użyciu o łącznej wartości przynajmniej tysiąca złotych.

Uzyskanie vouchera na zakupy wymaga załatwiania spraw papierkowych i obrotu sporymi pieniędzmi. Trudno się jednak dziwić, bo nagroda nie jest przecież błaha. Mówimy tu o darmowych zakupach o wartości 400 złotych. To przecież przynajmniej miesięczne zapasy żywności dla jednej osoby!

Co ciekawe, Citi Handlowy ma w przyszłości przygotować więcej nagród dla swoich klientów i na współpracy z siecią sklepów Biedronka się nie skończy. Może się więc okazać, że całe zamieszanie związane z zakładaniem karty i jej regularnym używaniem faktycznie się opłaci.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. W poniedziałek w Biedronce istne szaleństwo. Ceny jak marzenie
  2. Nagle zapadła się pod ziemię. Gdzie teraz mieszka Pola Raksa?
  3. Wielka afera, internauci porażeni decyzją Polsatu. Poszło o niepełnoletnią Viki Gabor

Źródło: telepolis.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl