Wyszukaj w serwisie
Samo życie Silver Lifestyle Plotki i gwiazdy Quizy
Lelum.pl > Samo Życie > Znaki zodiaku, które do siebie nie pasują. Sprawdź połączenia, które nie mogą się udać
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 20.08.2018 15:28

Znaki zodiaku, które do siebie nie pasują. Sprawdź połączenia, które nie mogą się udać

Fot. unsplash.com @mvs_berlin

Połączenia znaków zodiaku to temat, który ciekawi wielu ludzi. Nie każda ich kombinacja to gwarant udanego związku. Niektóre z nich po prostu do siebie nie pasują. Jesteście ciekawi, które?

Jeżeli zastanawiacie się, czy wasz związek ma potencjał, a przyjaźń szanse na przetrwanie, przeczytajcie nasz tekst. Wątpliwości zostaną rozwiane.

Jakie połączenia znaków zodiaku są najgorsze?

Rak i Waga – Rak to najwrażliwszy znak zodiaku. Może to skutkować tym, że często zamyka się on w sobie i preferuje życie domatora. Taka kolej rzeczy nie będzie pasować Wadze, która uwielbia brylować w towarzystwie i popisywać się swoją elokwencją. Ten związek może się nie udać.

Lew i Panna – Lew to urodzony gwiazdor. Kocha się popisywać, dostawać komplementy i być w centrum uwagi. Życie u boku ułożonej i ceniącej spokojne życie Panny mogłoby zanudzić go na śmierć. Takie połączenie to opcja dla odważnych.

Koziorożec i Strzelec – Koziorożec to osoba, która bardzo ceni sobie poczucie bezpieczeństwa i twardo stąpa po ziemi. Wie, czego chce i uparcie dąży, by to osiągnąć. Strzelec natomiast to typowy wolny duch, dla którego najważniejsza jest niezależność. Życie Strzelca to nieustanne poszukiwanie przygód.

Bliźnięta i Byk – Ten ostatni przywiązany jest do elegancji, ale i rutyny. Lubi przyjemności, ale ceni, gdy jego życie jest poukładane. Natomiast Bliźnięta są spragnione nowych wrażeń praktycznie codzienne. Są energiczne i pełne życia.

Skorpion i Baran – Skorpion nie lubi się podpoprządkowywać, a Baran uwielbia być liderem. To się nie sprawdzi. Choć na początku siła psychiczna Barana może Skoropiona uwieść, z czasem będzie on zmęczony chęcią dominowania z jego strony. Najprawdopodobniej wycofa się z relacji.

Skorpion i Byk – choć znaki te są do siebie w dużej mierze podobne, nie oznacza to, że mogą stworzyć udany związek. Są bardzo zaborcze, a za dużo tej cechy w związku może go po prostu zrujnować.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

seks

ZOBACZ TEŻ:

  1. Facekini to nowy trend, który wygląda przerażająco
  2. Dlaczego faceci zawyżają liczbę kobiet, z którymi się przespali? My wiemy
  3. 5 sygnałów, że on jest beznadziejny w łóżku

źródło: papilot.pl