Polak walczył z ciężką chorobą, która trwała wiele miesięcy. Mirosław Daszkiewicz był legendarnym kulturystą, który zdobył między innymi tytuł mistrza świata Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitnessu. O śmierci 60-latka poinformowała Arena Żagań, gdzie prowadził swoją siłownię. 

Polak odszedł po długiej chorobie. Kulturysta Mirosław Daszkiewicz miał zaledwie 60 lat. W dniu dzisiejszym pisaliśmy również o śmierci uwielbianego aktora. To smutne, gdy tak wybitni ludzie odchodzą z tego świata.

Legendarny Polak nie żyje

Polak, Mirosław Daszkiewicz zmarł po miesiącach walki z chorobą w wieku 60 lat. O jego śmierci poinformowała Arena Żagań, gdzie ten prowadził swoją siłownię. Na ich Facebooku czytamy:

-Dziś dotarła do nas niezwykle smutna wiadomość- po wielu miesiącach zmagań z ciężką chorobą, zmarł Mirosław Daszkiewicz. Legenda kulturystyki, pasjonat sportu, człowiek, który przez wiele lat prowadził w Żaganiu znaną siłownię, m.in. w obiektach Areny Żagań. 

  1. Sebastian Fabijański zostanie ojcem. Maffashion jest w ciąży
  2. Smutne wiadomości o Piotrze Fronczewskim. Chodzi o jego zdrowie, nie tak miała się zakończyć operacja
  3. Niewyjaśniona choroba atakuje dzieci od 2 do 15 roku życia. Może mieć związek z koronawirusem

Kim był Mirosław Daszkiewicz?

Mirosław Daszkiewicz był legendarnym polskim kulturystą, a także wielokrotnym mistrzem Polski i finalistą mistrzostw świata w kulturystyce. Jako pierwszy Polak uzyskał tytuł Mistera Uniwersum w kulturystyce

 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Dziś dotarła do nas niezwykle smutna wiadomość – po wielu miesiącach zmagań z ciężką chorobą – zmarł Mirosław…

Opublikowany przez Arena Żagań Wtorek, 5 maja 2020

Nie żyje legendarny kulturysta.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragedia na Mazowszu. Ze studni wystawała dziecięca rączka. Wezwano policję
  2. Katastrofa samolotu medycznego. Nikt nie przeżył, zginął też lekarz i pielęgniarka
  3. Czy możemy planować wakacje 2020? Słowa Szumowskiego nie pozostawiają wątpliwości, powiedział o otwarciu granic Polski
  4. Jak długo w Polsce będziemy nosić maseczki? Minister zdrowia odpowiedział. Data, której nikt się nie spodziewał
  5. Minister zdrowia wyjawia. Szczepionka na koronawirusa będzie obowiązkowa?
  6. GIS wydał pilne ostrzeżenie. Nie chodzi o wirusa, pojawiło się nowe zagrożenie

Źródło: Fakt.pl 

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.