Polak nie żyje. Porażająca informację podał portal rmf24.pl. Jak można się dowiedzieć, zaniepokojeni brakiem kontaktu znajomi, postanowili zawiadomić specjalne, słowackie służby, które natychmiastowo podjęły odpowiednie czynności. Niestety finał poszukiwań okazał się tragiczny. Polskę właśnie obiegły smutne wiadomości.

Jak informuje portal RMF24.pl znajomi zaginionego mężczyzny poprosili o pomoc służby ratownicze, kiedy w poniedziałek 21 września stracili z nim kontakt. Niestety, media właśnie przekazały wiadomości o tragicznym finale poszukiwań w Słowacji. Polak najprawdopodobniej spadł z Ciężkiego Szczytu.

Tragiczny finał poszukiwań. Polak nie żyje

To już kolejna taka sytuacja. Portal informacyjny RMF24.pl poinformował, że nie żyje Polak, który wybrał się na przechadzkę po słowackiej stronie Tatr. 39-latek od jakiegoś czasu nie dawał znaków życia, wobec czego zaniepokojeni znajomi postanowili wykonać telefon do służb ratowniczych, by ci rozpoczęli poszukiwania ich kolegi. 

Jak dodaje portal wiadomosci.wp.pl kontakt z mężczyzną urwał się w poniedziałek. Niestety, ale nie jest to pierwszy taki przypadek w ostatnim czasie. Na dużą ilość wypadków w górach może mieć wpływ dobra pogoda w górach. Z uwagi na słoneczne dni ludzie postanawiają wybrać się na spacery górskie. Sprzyjające warunki prowadzą do zwiększonego ruchu turystów, dlatego tworzą się także bardzo duże kolejki.

  1. W sieci pojawiły się porażające zdjęcia z polskiego szpitala. Media ujawniły całą prawdę
  2. Dziennikarz TVP Info padł ofiarą drwin. Szybko zarzucono mu kłamstwo, nic się nie ukryje?
  3. TVP właśnie przekazało wstrząsającą wiadomość. Cała Polska do końca miała nadzieję, niestety potwierdzono najgorsze

Zatrważająca liczba wypadków w Tatrach

Portal informacyjny wiadomosci.wp.pl podaje, że to już siódmy śmiertelny wypadek Polskiego turysty po słowackiej stronie Tatr w tym roku. Słoneczna pogoda w górach jest bardzo zdradliwa. Szczególnie muszą pamiętać o tym ludzie, którzy decydują się na poranne spacery. Wówczas wiele miejsc jest zawilgoconych, co sprawia, że szlaki górskie stają się bardzo niebezpieczne i trudne do pokonania.

Apelujemy o rozwagę podczas spacerów górskich.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Polak
fot. Jerzy Opioła – Own work/wikipedia.pl CC BY-SA 4.0

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego Polaka. 39-latek zginął podczas spaceru po Ciężkim Szczycie po Słowackiej stronie Tatr.

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP przekazało porażające informacje. Niestety, nie żyje Ryszard Głowacki
  2. Zrobił dziewczynie zdjęcie nad czerwonym jeziorem. Nie zauważyli, co pływa w wodzie, prawda gorsza niż fikcja
  3. Krzysztof Jackowski zdradził swoje dwie, porażające wizje. Jasnowidz zwiastuje wielkie zmiany, mamy się czego obawiać?
  4. Media przekazały najnowsze wiadomości w sprawie zaginionej dziewczynki. Świat tonie we łzach
  5. Wszyscy przekazują dalej i ostrzegają kobiety. Zboczeniec grasuje w centrum miasta
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą cudowną funkcję. Wielu klientów jej nie zna i wielka szkoda

Źródła: RMF24.pl, wiadomosci.wp.pl

Poprzedni artykułNieoficjalnie: Znany muzyk dico-polo zatrzymany przez policję. Mężczyzna proponował nastolatce niewyobrażalne rzeczy
Następny artykułCzy osoby bez maseczek powinny być wypraszane z komunikacji miejskiej i sklepów?
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.