Ludzie to niezwykle sprytne stworzenia. Zabierz im możliwość robienia czegoś, do czego przywykli, zaraz znajdą nowy sposób. Pomysłowi klienci jednego ze sklepów znaleźli metodę na niepłacenie za reklamówki. 

Od nowego roku w Polsce weszło nowe prawo dotyczące foliowych reklamówek. Te nowe przepisy wprowadziły tzw. opłatę recyklingową, która doliczana jest przy kasie. Nie są już one tak dostępne i przede wszystkim są płatne. Dobrze by było, gdybyśmy zaczęli nieco bardziej dbać o planetę i na zakupy chodzić z materiałową torbą. Wiele osób z pewnością doznało szoku, kiedy odwiedzili swój ulubiony market i nie dostali darmowej reklamówki. Musieli zmierzyć się z wewnętrznym sknerą i zapłacić kilka groszy.

ZOBACZ TEŻ: Milioner zaprosił striptizerki na urodziny 12-letniego syna. Szokujące wideo

Sposób na płatne reklamówki

W internecie pojawiło się zdjęcie, na którym widać, w jaki sposób pewien mężczyzna oszukuje reklamówkowy system. Bułki nie wsadził do płatnej reklamówki, ale do rękawiczki, która znajduje się na dziale z pieczywem. Jesteśmy przekonani, że niejeden „Janusz” zdecyduje się wypróbować ten… darmowy sposób pakowania swoich zakupów. Internauci są zachwyceni pomysłem mężczyzny.

sposób na reklamówki
fot. Twitter
sposób na reklamówki
fot. Twitter
sposób na reklamówki
fot. Twitter

źródło: radiozet.pl