Connect with us

WTF

Polaki cebulaki mają sposób na płatne reklamówki?! Zdjęcie z Lidla HITEM sieci

Opublikowane

-

Ludzie to niezwykle sprytne stworzenia. Zabierz im możliwość robienia czegoś, do czego przywykli, zaraz znajdą nowy sposób. Pomysłowi klienci jednego ze sklepów znaleźli metodę na niepłacenie za reklamówki. 

Od nowego roku w Polsce weszło nowe prawo dotyczące foliowych reklamówek. Te nowe przepisy wprowadziły tzw. opłatę recyklingową, która doliczana jest przy kasie. Nie są już one tak dostępne i przede wszystkim są płatne. Dobrze by było, gdybyśmy zaczęli nieco bardziej dbać o planetę i na zakupy chodzić z materiałową torbą. Wiele osób z pewnością doznało szoku, kiedy odwiedzili swój ulubiony market i nie dostali darmowej reklamówki. Musieli zmierzyć się z wewnętrznym sknerą i zapłacić kilka groszy.

ZOBACZ TEŻ: Milioner zaprosił striptizerki na urodziny 12-letniego syna. Szokujące wideo

Sposób na płatne reklamówki

W internecie pojawiło się zdjęcie, na którym widać, w jaki sposób pewien mężczyzna oszukuje reklamówkowy system. Bułki nie wsadził do płatnej reklamówki, ale do rękawiczki, która znajduje się na dziale z pieczywem. Jesteśmy przekonani, że niejeden „Janusz” zdecyduje się wypróbować ten… darmowy sposób pakowania swoich zakupów. Internauci są zachwyceni pomysłem mężczyzny.

sposób na reklamówki

fot. Twitter

sposób na reklamówki

fot. Twitter

sposób na reklamówki

fot. Twitter

źródło: radiozet.pl

komentarze

Reklama

WTF

Chcieli uprawiać seks w aucie, ale udusili się spalinami

Opublikowane

-

udusili się spalinami

Nadzy kochankowie zostali znalezieni w aucie kilka dni po ich śmierci. Najprawdopodobniej chcieli uprawiać tam seks, ale udusili się spalinami.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Że co?! Na Tygodniu Mody zaprezentowano peruki… na waginy

Opublikowane

-

Właśnie zakończył się Tydzień Mody w Nowy Jorku. Projektancie, zaprezentowali najgorętsze kolekcje na sezon wiosna/lato 2018. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Pracownicy uprawiali SEKS w TESCO. Wszystko nagrali nastolatkowie

Opublikowane

-

Regularnie donosimy was o śmiałkach, którzy uprawiają seks w miejscach publicznych. Był środek ulicy, komunikacja miejska i szczęśliwcy, którzy zostali nakręceni z bardzo bliska przez drona (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy