Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polakom może się to nie mieścić w głowie. Wyszło, co jada Małgorzata Rozenek i jej cała rodzina
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.03.2023 22:15

Polakom może się to nie mieścić w głowie. Wyszło, co jada Małgorzata Rozenek i jej cała rodzina

Małgorzata Rozenek
fot. KAPIF

Małgorzata Rozenek-Majdan wyjawiła, jaką dietę stosuje cała jej rodzina. Co ciekawe, dotyczy to również jej trzyletniego synka Henia. Czemu wszyscy unikają spożywania mięsa?

Prowadząca “Dzień dobry TVN” udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o tym, dlaczego jej najmłodsza pociecha od urodzenia nie je mięsa. Zdradziła także, co na ten temat uważają lekarze.

Małgorzata Rozenek zdradziła, jakiej diety przestrzega jej rodzina

Gwiazda TVN przez wiele lat była znana jako Perfekcyjna Pani Domu. Nic więc dziwnego, że zna wiele sposobów na zarządzanie domem i opiekę nad swoją najbliższą rodziną. Teraz Małgorzata Rozenek ujawniła, jaką dietę stosuje jej mąż i synowie.

Niedawno prezenterka wystąpiła w “Dzień dobry TVN" i pochwaliła się swoimi kulinarnymi zdolnościami. Przy okazji wyznała, jak kwestie żywieniowe wyglądają w jej rodzinie. Okazało się, że cała jej rodzina nie je mięsa.

"Teraz ja wybiję ją". Porażające, co zrobił Tancerz z "Chłopaków do wzięcia". Widzowie zamarli po obejrzeniu

Małgorzata Rozenek tłumaczy, dlaczego jej rodzina nie je mięsa

Motorem napędowym do podjęcia tej decyzji był 11-letni syn gwiazdy Staś, który wpadł na ten pomysł po powrocie ze szkoły. Chłopiec oznajmił, że oglądał dokumenty poświęcone zwierzętom i chciałby zrezygnować z jedzenia produktów mięsnych.

-Wszystko zaczęło się od tego, że Staś, wtedy ok. 11-letni, po prostu wrócił ze szkoły z takim pomysłem, że on nie chce jeść mięsa ze względów ideologicznych, szkoda mu zwierząt, oglądał dokumenty, a to młode pokolenie jest pokoleniem bardzo mocno ekologicznie rozbudzonym. Uważaliśmy, że to jest świetny pomysł, a prowadzenie domu, który ma dwa rodzaje kuchni, jest trudne, a i tak nasza logistyka jest dość wymagająca, więc pomyśleliśmy sobie, że to dobra okazja, aby przestać jeść mięso - wyznała Małgorzata Rozenek.

Jednocześnie ujawniła, że jedynym okresem, kiedy ona sama powróciła do spożywania mięsa, był okres ciąży. Prezenterka wyznaje, że czuje się rewelacyjnie, a taka dieta bardzo dobrze na nią wpływa.

Małgorzata Rozenek mówi o trzyletnim synu. Chłopiec od urodzenia nie je mięsa

Prowadząca “Dzień dobry TVN” zdradziła, że razem z nią, jej mężem Radosławem oraz synami, diety wegetariańskiej przestrzega również jej najmłodsze dziecko - trzyletni Henryk. Małgorzata Rozenek zdradza, że chłopiec nie toleruje również laktozy, dlatego jest na diecie roślinnej z dodatkiem ryb.

Perfekcyjna Pani Domu wyznała podczas rozmowy z “Plejadą”, że konsultowała swoją decyzję z pediatrą, który nie wyraził żadnych przeciwwskazań. Co więcej, taka dieta może mieć bardzo dobry wpływ na rozwój dziecka.

-W swojej siatce centylowej ma bardzo dobre wyniki, pediatra twierdzi, że to jest idealnie, modelowo rozwijające się dziecko - wyznała gwiazda TVN.

Zobacz post:

źródło: Plejada