Policja poinformowała o wstrząsającym zdarzeniu, które miało miejsce w jednym z polskich mieszkań. Doszło bowiem do włamania. Domowy monitoring zarejestrował nagranie, na którym widać jak pewien mężczyzna z premedytacją wybija szybę w oknie i przedostaje się do mieszkania. Okoliczni mieszkańcy drżą teraz o swoje życie. 

W sieci opublikowano nagranie, na którym widać włamującego się do mieszkania mężczyznę. Niestety nie wiedział, że w środku znajduje się monitoring. Policja prosi o pomoc w ujęciu przestępcy. Internauci obawiają się, że taka sytuacja może przydarzyć się każdemu z nas.

W jednym z polskich mieszkań doszło do włamania

Policja we Włodawie otrzymała nagranie z monitoringu, na którym widać włamującego się mężczyznę do jednego z tamtejszych mieszkań. Na opublikowanym w sieci wideo widać, że włamywacz przedostał się do pomieszczenia przez okno, w którym wybił szybę, a następnie rozpoczął penetrację salonu. Mieszkańcy miasta obawiają się o własne bezpieczeństwo, ponieważ taka sytuacja może zdarzyć się każdemu.

Teraz przestępca widnieje na liście poszukiwanych. Policja podjęła odpowiednie działania, a nagrania z monitoringu zostały upublicznione, aby szybciej schwytać włamywacza. Pod zamieszczonym wideo, pojawiło się mnóstwo komentarzy.

  1. Ministerstwo Zdrowia właśnie przekazało informację. Ogromna zmiana wchodzi w życie już jutro
  2. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja

Policja prosi o pomoc w ujęciu mężczyzny

Funkcjonariusze otrzymali zawiadomienie o zaistniałej sytuacji w miniony weekend. Facebookowy profil Włodawa Na Sygnale opublikował wpis, w którym policja prosi o pomoc w ujęciu włamywacza. Można w nim przeczytać:

– Włodawscy policjanci poszukują sprawcy włamania do jednego z mieszkań w gm. Włodawa. Policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widać włamywacza gdy wybija szybę w oknie, a następnie wchodzi do wnętrza domu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z włodawską komendą tel. 47 813 22 23 lub dyżurnym komendy: 47 813 22 09. Informację można przekazać anonimowo! – informuje Włodawa Na Sygnale.

Internauci zamieścili mnóstwo komentarzy, w których pojawiły się obawy oraz wskazówki. Jeden z użytkowników Facebooka napisał:

– Ładny tatuaż na lewej nodze. Mało takich we Włodawie.

Ta informacja może okazać się bardzo przydatna w ujęciu przestępcy.

ZOBACZ WIDEO:

Na opublikowanym wideo widać jak mężczyzna włamuje się do mieszkania. Policja prosi o pomoc w ujęciu przestępcy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bardzo smutne informacje o Ewie Błaszczyk. Sama nie może już sobie poradzić
  2. Był wielki huk, potem błysnęło. 10 dzieci nie żyje, były bezradne, tragiczna wiadomość z zagranicy
  3. Okulista spojrzał na jej oczy i zamarł. Dziewczyna usłyszała druzgocącą diagnozę
  4. Zagadka, która jest prawie niemożliwa do rozwiązania. Wśród sów ukryty jest kot, 98% osób go nie zauważa
  5. Wzięła do ręki zabawkę dziecka i zamarła. W środku znalazła dowód na zdradę męża
  6. Ciężko zapomnieć o ich bajecznym smaku. Ogórki kiszone ze słodkim dodatkiem

Źródło: webniusy.com

Poprzedni artykułUwaga: Już dziś wchodzi w życie nowy przepis. Nie wszyscy Polacy będą zadowoleni
Następny artykułNie żyje polska dziennikarka. Dramatyczne informacje obiegły wszystkie media
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl