Policja i pogotowanie zjawiły się na miejscu tragicznego zdarzenia. W środę 9 września w bloku przy jednej z warszawskich ulic doszło do dramatycznych wydarzeń i rodzinnego dramatu. Właśnie trwa walka o życie dwuletniego dziecka, które wypadło z okna.

9 września, w mieszkaniu w bloku na ulicy Puławskiej w Warszawie doszło do tragicznego wydarzenia. Jak przekazuje portal Warszawawpigulce.pl, na miejscu jest już policja i pogotowanie.

Policja i pogotowie są już na miejscu

Policja i pogotowie natychmiast zjawiły się na miejscu dramatycznego zdarzenia. Niestety, w dniu dzisiejszym dwuletnie dziecko wypadło z okna na ulicy Puławskiej

Jak informuje Warszawawpigulce.pl, póki co nie są znane przyczyny przykrego zdarzenia. Wiadomo jednak, że dwuletnie dziecko przeżyło i będzie transportowane do szpitala

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Brat Agaty Dudy przerwał milczenie. Na jaw wyszły rodzinne tajemnice
  2. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz

Dziecko wypadło przez okno

Niestety, to nie pierwszy raz, kiedy policja interweniuje w tak porażającej sprawie. 30 czerwca w Koszalinie w tragicznych okolicznościach zginęła dwójka dzieci. Rodzeństwo w wieku 4 i 5 lat wypadły z okna. 

Niestety, tragiczne wiadomości napływają nie tylko z Polski. Ostatnio internet obiegło porażające nagranie, na którym uwieczniono małego chłopca zwisającego z budynku. Internauci nie wierzyli w to, co widzą. Pamiętajmy, z dzieci nie wolno spuszczać wzroku nawet na chwilę.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

POLICJA
fot. policja.pl

2-letnie dziecko wypadło z okna mieszkania przy ulicy Puławskiej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: premier Morawiecki właśnie podjął decyzję. Wszystko po najbliższym weekendzie
  2. Wielka ewakuacja w dużym polskim mieście. Życie mieszkańców zagrożone. Straszne
  3. Jej mąż zmarł tragicznie. Włączyła jego komputer i znalazła tylko dwa pliki, treść ścięła ją z nóg
  4. Dotarła do nas tragiczna wiadomość. Jego filmy kochają miliony, niestety nie żyje
  5. Uczestnik ”Tańca z gwiazdami” trafił do szpitala. Jego stan jest poważny
  6. Zaskakujące, jak ze zwykłej coli można zrobić najlepszą marynatę do kurczaka. Mięso od razu zyskuje niesamowity smak i aromat

źródło: warszawawpigulce.pl

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.