Policja otrzymała kolejne zgłoszenie. Jak informuje Radio Zet, dotyczyło ono przewodniczącego jednej ze szczecińskich komisji wyborczych w lokalu przy ulicy Unisławy, przed którym w dniu dzisiejszym doszło do skandalicznej rzeczy. Czy mężczyzna złamał prawo? Funkcjonariusze już pojawili się na miejscu zdarzenia. 

12 lipca w dniu II tury wyborów prezydenckich szczecińska policja otrzymała zgłoszenie dotyczące wykroczenia, do którego miało dojść przed jednym z lokali wyborczych. Haniebnego czynu miał się dopuścić sam przewodniczący komisji nr 109 przy ul. Unisławy.

Policja interweniuje przed lokalem wyborczym

Jak podaje Radio Zet, przed jednym z lokali wyborczych w Szczecinie miało dojść do złamania ciszy wyborczej przez samego przewodniczącego komisji. 

Policja została poinformowana o incydencie przez jednego z wyborców, który zgłosił sprawę jako agitację. Przewodniczący komisji nr 109 przy ul. Unisławy miał przyjechać pod lokal samochodem, na którym znajdowały się materiały wyborcze jednego z kandydatów.

  1. Nie potrafisz odpowiedzieć „tak”, na konkretne dwa pytania? Zerwij z nim, i tak nic z tego nie będzie
  2. Kontrowersyjna i ostra homilia abp. Jędraszewskiego, ostrzega przed śmiertelnym niebezpieczeństwem. O co chodzi?
  3. 16-latek zrobił niewyobrażalną rzecz małemu kotu. Nagranie poruszyło tysiące osób

Szczecin: przewodniczący komisji złamał ciszę wyborczą?

Jak podaje Radio Zet, powołując się na PAP, Krzysztof Kołodziejski ze szczecińskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego poinformował, że zgłoszenie będzie wyjaśnianie przez policję. Jak się okazuje, funkcjonariusze będą mogli porozmawiać z oskarżonym mężczyzną dopiero gdy ten uda się na przerwę w pracy.

Policja ustali, czy samochód przemieszczał się w trakcie trwania ciszy wyborczej, jeżeli tak będzie to oznaczało, że przewodniczący komisji dopuścił się wykroczenia. Przypominamy, że od północy z piątku na sobotę do niedzieli do 9 rano, policja odnotowała aż 278 incydentów związanych z wyborami.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

policja
fot. policja.pl

Szczecińska policja otrzymała zgłoszenie o złamaniu ciszy wyborczej przez przewodniczącego jednej z komisji. Mężczyzna miał podjechać pod pracę samochodem oklejonym materiałami wyborczymi jednego z kandydatów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Izabela Janachowska proponuje na weselne menu bardzo nietypową zupę. Można się mocno zdziwić
  2. Przeżył prawdziwy horror na polskiej granicy. Sytuacja wymknęła się spod kontroli. Mógł zrobić tylko jedno
  3. Marcin Prokop zabrał głos. Wiadomo teraz, z kim może stworzyć nowe duet w show TVN
  4. Ile zarabia prezydent Polski? Wiadomość może być zaskoczeniem dla Polaków. Kwota jest imponująca
  5. Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nagrał wideo. Zarzucono mu, że źle potraktował Asię
  6. Zaskakujące oświadczenie szefa PKW tuż przed wyborami. Nie spodziewał się podobnego obrotu spraw

źródło: wiadomosci.radiozet.pl

 

Poprzedni artykułDziś urodziny obchodzi Tomasz Kammel. Zgadniecie które?
Następny artykułSą oficjalne wyniki frekwencji w II turze wyborów prezydenckich na godz. 17. Duża różnica w porównaniu z I turą
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.