Policja z Małopolski dokonała wstrząsającego odkrycia. Kiedy służby siłą dostały się do jednego z mieszkań w Chrzanowie, ich oczom ukazał się przerażający widok. Liczne zwłoki zwierząt, a także psy i koty przetrzymywane w niewyobrażalnych warunkach. W sprawie zatrzymano 67-letnią kobietę, która wraz ze swoją córką, urządziła zwierzętom piekło na ziemi. Szczegóły są porażające.

Kiedy 9 sierpnia kobieta z sąsiedniego mieszkania zadzwoniła na policję, nie spodziewała się, co odkryją funkcjonariusze. Zaniepokojona fetorem i ciszą, przerywaną szczekaniem psa, postanowiła zgłosić sprawę. Jak się okazało, za drzwiami obok rozgrywał się prawdziwy dramat zwierząt. 

Policja: dramat zwierząt w Małopolsce

W niedzielę 9 sierpnia około godziny 15, mieszkanka jednej z kamienic zgłosiła niepokojące zajście. 

Zaniepokoił mnie nieprzyjemny zapach, początkowo myślałam, że to z kanalizacji. Później usłyszałam szczekanie psa w mieszkaniu na piętrze. Nie widziałam, by ktoś przychodził go wyprowadzać lub nakarmić. Zaczęłam podejrzewać, że jego właściciel nie żyje i znajduje się w mieszkaniu. Zadzwoniłam na 112 – powiedziała w rozmowie z Gazetą Krakowską. Na miejscu zjawiła się policja. 

Kiedy przybyli strażacy z Państwowej Straży Pożarnej z Chrzanowa, służby weszły do mieszkania siłą. Niestety, zastały w nim szczątki martwych zwierząt, sierść, kości i gołębie. Psy i koty zjadały się nawzajem. Jednego psa udało się uratować. Niestety, na funkcjonariuszy czekało kolejne, dramatyczne odkrycie. 

  1. Od dziś do 25 sierpnia wszystkich w Polsce obowiązuje zakaz. Wczoraj wieczorem Rada Ministrów podjęła decyzję
  2. Myśleliście, że widzieliście już wszystko? Przedstawiamy kolosalne zarobki kierowcy Kaczyńskiego, będziecie zdumieni

Małopolska Policja: 67-letnia kobieta usłyszała zarzut znęcania się nad zwierzętami

Prokurat, policja oraz lekarz weterynarii udali się do miejsca, w którym miała przebywać właścicielka mieszkania. Tam również odkryto sierść i kości niezidentyfikowanych zwierząt. Dodatkowo znaleziono 19 żywych psów i ponad 60 kotów. W związku ze sprawą policja zatrzymała 67-letnią kobietę, która, jak podaje Gazeta Krakowska, była prezesem Towarzystwa Ochrony Przyrody INNI w Chrzanowie. Niestety, wraz z córką, zamiast ratować zwierzęta, chciały się na nich wzbogacić.

– 67-letnia kobieta, wczoraj usłyszała zarzut znęcania się nad zwierzętami, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Ponadto prokurator zastosował wobec podejrzanej środek zapobiegawczy w postaci zakazu zbliżania się i opiekowania zwierzętami – poinformowała w środę 12 sierpnia małopolska policja. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:


ZOBACZ TEŻ:

  1. Druzgocąca wiadomość z samego rana, kondolencje spływają ze wszystkich stron. Lekarze byli bezradni, nie żyje uwielbiany gwiazdor
  2. „Usłyszałem przeraźliwy krzyk dziecka”. TVN przekazał porażającą wiadomość
  3. Gwiazda TVN wzięła ślub. Zdjęcia z kościoła i wesela trafiły do sieci
  4. Mężczyzna na wózku przyłapany na okropnym czynie. Monitoring ujawnił całą prawdę
  5. Pilne ostrzeżenie GIS. Salmonella w uwielbianym przez Polaków produkcie

źródło: gazetakrakowska.pl, policja.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułBardzo smutna wiadomość obiegła media. Nie żyje Roman Zieliński
Następny artykułKsiądz odprawiał mszę, gdy wierni nagle zobaczyli niewiarygodną rzecz. Nagranie błyskawicznie obiegło sieć
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.