Policja pojawiła się w samym centrum Warszawy, a wszystko to za sprawą tłumów, które zgromadziły się na ulicach miasta. Protestujący, którzy zebrali się o godzinie 12 na Placu Zamkowym, dumnie demonstrują swoje poglądy. – Nie godzimy się na ten terror, który nam zaserwowano – słychać z każdej strony. Uczestnicy Skończyć Plandemię, mają dość pandemii koronawirusa w Polsce.

Plac Zamkowy zaroił się od ludzi, a wszystko za sprawą protestu Skończyć Plandemię. Jak się okazuje, sytuacja w Polsce wymyka się spod kontroli, a 16 sierpnia na ulice Warszawy postanowili wyjść ci, którzy nie wierzą w istnienie epidemii koronawirusa, a do wszystkiego zachęcał ich słynny gwiazdor. Na miejscu pojawiła się policja.

Policja na ulicach Warszawy. Protest Skończyć Plandemię

Od godziny 12 Plac Zamkowy obstawia policja. Wszystko za sprawą zaplanowanego na dziś protestu Skończyć Plandemię, który trwa od ponad godziny, i trwa do godziny 15. Przeciwko czemu protestują zebrani?

– Człowiek zwany ministrem zdrowia Łukasz Szumowski po raz drugi chce zamknąć nas w domach, założyć nam szmaty na twarz i wprowadzić kwarantanne po powrocie z zagranicy, chce kontroli na weselach. Jeśli tego nie przerwiemy, będzie trwało to latami, aż nie wyszczepi nas jak bydło – napisali organizatorzy wydarzenia Zakończyć Plandemię. 

Dodatkowo, do uczestnictwa w proteście zachęcał sam Ivan Komarenko, znany z utworu Jej czarne oczy.

  1. Pudzianowski został ojcem, mamy zdjęcie dziecka. Imię, które wybrał, zaskoczy wszystkich
  2. Teresa Lipowska o odejściu z „M jak Miłość”. W tle rodzinna sytuacja aktorki

Strajk przeciwko epidemii

– Moi drodzy! Przerwijmy to szaleństwo! Wzywam wszystkich uczciwych Polaków, aby 16 sierpnia 2020 roku pojawili się w Warszawie w godzinach 12:00 – 15:00. Spotkamy się na placu Zamkowym pod hasłem Odwołujemy plandemię – nawoływał do uczestnictwa Ivan Komarenko. 

Jak się okazuje, zdaniem demonstrantów koronawirus to nic innego jak dobry biznes. Zgromadzeni podtrzymują również zdanie, że restrykcje nie są zgodne z prawem, łamią konstytucję i odbierają ludziom wolność. 

W ostatnich dniach podobne wydarzenia miały miejsce w Niemczech czy Wielkiej Brytanii. Nad wszystkim czuwa policja.

ZOBACZ WIDEO:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopiec dostał do zeszytu uwagę od katechety. Odpowiedź jego mamy jest kapitalna, wiele osób wstało bić brawa
  2. Wyciekły materiały ze ślubu gwiazdy „Na Wspólnej”. Co tam się działo? Fani wstrzymali oddech
  3. Stało się. W obecności prezydenta minister podpisał ważny dla Polski dokument
  4. Tajemnicze zaproszenia na grobach w polskim mieście. Tysiące listów pojawiło się na cmentarzu komunalnym
  5. Biedronka ma komunikat dla wszystkich. Jutro się zacznie, klienci będą przecierać oczy

źródło: Facebook

 

Poprzedni artykułGwiazdy bez wykształcenia, które zarabiają miliony. Jednej z nich w życiu nie podejrzewaliśmy, nawet nie ma matury
Następny artykułDagmara Kaźmierska nie zawsze pływała w luksusach. Ciężko uwierzyć, czym się kiedyś zajmowała
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.