Policja zatrzymała kobietę, która mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie, wyszła na spacer ze swoją 7-miesięczną córeczką. Funkcjonariusze z komisariatu w Zabrzu poinformowali o skrajnie nieodpowiedzialnej mamie, która naraziła swoje malutkie dziecko na ogromne niebezpieczeństwo. Teraz kobieta musi liczyć się z konsekwencjami swojego zachowania.
 
Przechodnie, którzy zauważyli dziwne zachowanie kobiety, będącej na spacerze z dzieckiem, zadzwonili na policję. Kiedy matka została przewieziona na komendę i poddana badaniu alkomatem, okazało się, że miała w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Nieodpowiedzialnej kobiecie zostały postawione zarzuty. 
 
 
Policja zatrzymała pijaną matkę
 
Komenda Miejska Policji w Zabrzu poinformowała o zdarzeniu, które miało miejsce w piątek 8 maja. Tego dnia, po godzinie 13.00 policjanci z komisariatu w Zabrzu otrzymali zgłoszenie, że przy ulicy Joliot-Curi nietrzeźwa kobieta opiekuje się dzieckiem
 
 
 
Kiedy policja dotarła na miejsce zdarzenia, zastała tam kobietę leżącą obok wózka, w którym znajdowała się 7-miesięczna dziewczynka. Okazało się, że matka dziecka była na tyle pijana, że nie była w stanie utrzymać się na własnych nogach. Funkcjonariusze wezwali pogotowie oraz pracowników opieki społecznej. Kobieta usłyszała zarzuty. 
  1. Fatalna pomyłka w sklepie. W dozowniku na żel antybakteryjny znalazła się zupełnie inna substancja, klienci walczą o zdrowie
  2. Zaniepokojona mama zrobiła zdjęcie niemowlęciu. Dwie godziny później doszło do największej tragedii
  3. Żeby nie narażać rodziny, pan Karol zamieszkał w domku na działce. Wtedy zaatakowali nieznani sprawcy

Pijana matka usłyszała zarzuty

7-miesięczna dziewczynka została przebadana przez lekarzy, którzy stwierdzili, że nie trzeba jej hospitalizować, a w organizmie nieodpowiedzialnej matki wykryto prawie 3 promile alkoholu.

Kobieta usłyszała już zarzut narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, a dziewczynka trafiła pod opiekę rodziny zastępczej – poinformowała Komenda Miejska Policji w Zabrzu. 

O zdarzeniu został poinformowany również sąd rodzinny, który zdecyduje o dalszych losach kobiety i małego dziecka. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

policja
policja.pl

Policja zatrzymała pijaną matkę. Na miejsce została wezwana opieka społeczna oraz karetka. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Prezydent Warszawy zaskoczył wszystkich najnowszym oświadczeniem. Padły ostre słowa
  2. Dramatyczne wiadomości z południa Polski. Trwają dwie akcje ratunkowe na raz
  3. Kalina Jędrusik była nazywana polską Marilyn Monroe. Mało kto wie o tragedii, jaka ją spotkała
  4. Fryzjer mimo zakazu nielegalnie strzygł klientów. Szybko pożałowali
  5. Najnowsze badania mówią jasno. Zaskakująco niewielki procent Polaków boi się koronawirusa
  6. Niewiarygodny skandal. Radny chce „utylizować bezdomne zwierzęta”

źródło: zabrze.slaska.policja.gov.pl

Poprzedni artykułMarek Niedźwiecki był legendą radiowej Trójki. Co sądzicie o jego odejściu ze stacji?
Następny artykułDo sieci trafiło zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej, a fanów zatkało. Nikt nie widział jej jeszcze w podobnym wydaniu
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.