Policja podała właśnie zatrważające dane. To już potwierdzone, nie żyje 58 osób. Dramatyczne wydarzenia w Polsce zostały przedstawione w formie dokumentu, z którego płynie fatalny wniosek. Raporty policyjne nie pozostawiają złudzeń, jest bardzo źle. 

Policja postanowiła opublikować druzgocące dane. To, co wydarzyło się w Polsce, nie napawa optymizmem. Nie żyje aż 58 osób. Ogromny dramat w naszym kraju.

Policja opublikowała straszny raport

W poprzednim roku policja zdecydowała się na opublikowanie specjalnej mapy, na której przedstawiono statystyki wypadków drogowych. Wówczas projekt spotkał się z pozytywnym przyjęciem, zatrważające dane skutecznie wpłynęły na świadomość kierowców. Postanowiono więc opublikować mapę dotyczącą bieżącego roku. Dane są zatrważające.

Z mapy obrazującej sytuację na 23 sierpnia 2020 roku wynika, że z powodu wypadków samochodowych na terenie naszego kraju w ostatnim miesiącu zginęło 58 osób. Ilość wypadków od początku wakacji to 302, zaś od początku roku 364.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. TVP przekazało najgorsze informacje. Nikt nie spodziewał się jego nagłej śmierci, niestety
  2. Nowe wytyczne WHO dotyczące noszenia maseczek. Jednak nie wszyscy powinni je nosić

Policja zaznacza: – za każdym punktem zaznaczonym na tej mapie, kryje się ludzka tragedia.

Na stronie policja.pl, możemy dokładnie obejrzeć mapę, a kliknięcie każdego z punktów umożliwia nam poznanie szczegółów zdarzenia. Funkcjonariusze zaznaczają, by wykorzystać tę mapę jako przestrogę, oraz uświadomić sobie, że każdy z punktów był tragedią:

-Należy mieć na uwadze, że za każdym punktem zaznaczonym na tej mapie, kryje się ludzka tragedia. Każde, nawet z pozoru błahe zignorowanie przepisów, w tym nadmierna prędkość, brawura, zlekceważenie senności czy zmęczenia mogą być przyczyną tragedii na drodze – zaznaczono na stronie internetowej policji. Do dzisiejszych statystyk dołączyło fatalne zdarzenie, zablokowano jedną z głównych dróg.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 Służby podały zatrważające dane.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lekarz nie mógł milczeć. Prawda o zdrowiu Kaczyńskiego przedostała się do mediów, rodzina potwierdza
  2. Matka tragicznie zmarłego Kacperka przerwała milczenie. W sprawę ponownie angażuje się Rutkowski
  3. Grzegorz: „Żałosne, kobiety wierzą, że ich faceci nie fantazjują o swoich koleżankach. Prawda jest zupełnie inna”
  4. Izabela Janachowska napisała list do Morawieckiego. Znamy jego treść, wstrzymajcie oddech
  5. Lekarka uspokoiła rodziców, mówiąc, że to tylko katar. Kilkanaście godzin później Maksio już nie żył
  6. Wydrążył dziurę w chlebie i warstwowo poukładał składniki. Powstały genialne kanapki, już zawsze będziesz tak robić

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl