Policja i służby ratownicze intensywnie pracują na jednej z najbardziej uczęszczanych autostrad w Polsce. Doszło do poważnego wypadku na trasie w stronę Krakowa, przekazuje portal krakowwpigulce.pl. Zablokowana jest autostrada A4. W mediach pojawiły się już krótkie informacje o tym, co rzeczywiście się stało. Trwa udzielanie pomocy poszkodowanym. 

Do wypadku doszło po południu, 25 sierpnia. Jest zablokowana trasa A4 za węzłem Skawina w kierunku Katowic. Trwają prace służb, na razie droga jest całkowicie nieprzejezdna.

Policja pracuje na miejscu wypadku – auto w rowie

Jak donosi krakowwpigulce.pl, doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się dwa samochody, jeden blokuje lewy pas ruchu, drugi wpadł do rowu. 

Na razie, z uwagi na pracę służb ratunkowych po prostu zamknięto trasę. Portal jednak zapewnia, że już jest planowana trasa objazdowa w węźle miejscowości Skawina.

  1. Pilny apel ministerstwa. Nagle podjęli decyzję
  2. Wszyscy mówili, że jest za młoda na chorobę. Dwa lata czekała na pomoc

A4 znów zablokowana

To kolejny z ostatnio coraz liczniejszych wypadków na tej trasie. A4 łączy Kraków z Wrocławiem, codziennie pokonują ją tysiące aut. W ostatnim czasie wciąż słyszy się o wypadkach na różnych wysokościach trasy. Portal wp.pl poinformował, że od 31 sierpnia rusza remont trasy.

Remont na początek ma objąć odcinek między węzłem Przemyśl a węzłem Korczowa. Remontowi zostanie poddana nawierzchnia. Wypadek, który miał dzisiaj miejsce trafi do rejestru policyjnej mapy wypadków. Dane, które możemy odczytać z tej mapy, są zatrważające. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

  

ZOBACZ TEŻ:

  1. Media podały przykrą wiadomość o Tomaszu Lisie. Dziennikarz jest zdruzgotany
  2. Pracownik sieci Carrefour zmarł w sklepie. Jego ciało przykryto, żeby klienci mogli robić zakupy
  3. Michał Olszański zwolniony z TVP po 21 latach. Nawet nie mógł pożegnać się z widzami
  4. Była żona wyśmiała Krzysztofa Ibisza. Anna Nowak-Ibisz nie zostawiła suchej nitki
  5. Rodzice, uważajcie na swoje dzieci. Polskę właśnie obiegła wstrząsająca wiadomość
  6. Używasz wody z kranu, robiąc ogórki kiszone? 1 okropny błąd i będą do niczego

Źródło: krakowwpigulce.pl

 

Poprzedni artykułZenon Martyniuk ma poważne kłopoty. W TVP już poznali prawdę, nie puszczą jej płazem
Następny artykułPazura nie chciał pocałować Anny Przybylskiej na planie. Aż ciężko uwierzyć w powód, komentarz Ani zwala z nóg
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl