Policja ruchu drogowego zrobiła akcje, mającą na celu wyłapanie nieprawidłowych zachowań kierowców. Skupili się na działaniach na terenie strzeżonego przejazdu kolejowego – to właśnie w takich miejscach wskazane jest skupienie i zachowanie wyjątkowej ostrożności. Policjantów zaskoczyło jednak coś innego. Zupełnie nie spodziewali się takich scen.

Sytuacja miała miejsce w Bydgoszczy. Kamery policyjne miały na celu zarejestrowanie nieprawidłowych zachowań kierowców samochodów, tymczasem, jak wynika z nagrania, to nie oni stanowią największe zagrożenia a… rowerzyści.

Policja była naprawdę zaskoczona

Funkcjonariusze byli przygotowani na wiele wykroczeń ze strony kierowców aut, w związku z czym przy ul. Inwalidów w Bydgoszczy, gdzie znajduje się przejazd kolejowy, postawiono Mobilne Centrum Monitoringu. A to nic innego jak bus, który jest wyposażony w kamery.

Właśnie dzięki takiemu działaniu mogli się przyjrzeć temu, co dzieje się w okolicy przejazdu, a działo się sporo niepokojących scen.

  1. Kierowca autobusu z Warszawy był pod wpływem substancji psychoaktywnych? Najnowsze informacje wprawiają w osłupienie
  2. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda „Kuchennych rewolucji” zaskoczyła wszystkich
  3. Pamiętacie Stanisławę Ryster z „Wielkiej gry”? Niewiarygodne jak skończyła, smutne doniesienia

Policja miała ręce pełne roboty

Policjanci nie mogli narzekać na brak pracy. Okazuje się, że zaledwie podczas 2 godzin działania busa, ujawniono aż 8 naruszeń. Stwarzały one niebezpieczeństwo na drodze i ku zaskoczeniu policjantów, były popełniane także przez rowerzystów.

Doszło m.in. do zlekceważenia sygnalizacji świetlnej czy niedostosowanie się do obowiązku jazdy prawostronnej. Policja była zmuszona do zareagowania, na skutek czego, rowerzyści otrzymali aż 6 upomnień i 2 mandaty.

ZOBACZ FILM:

Policja była naprawdę zaskoczona.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gwiazda TVN pogrążona w żałobie. Opublikowała zdjęcie zrobione w dniu ojca, niezwykle poruszające
  2. W ciągu 4 miesięcy 200 tysięcy polskich turystów dostanie pieniądze. Nie chodzi o bon
  3. Wyrzucasz skórkę od arbuza? Popełniasz ogromny błąd, oto powód
  4. Fatalne informacje dla wszystkich Polaków. GUS przedstawił smutną prognozę, wkrótce zderzymy się z ogromnym problemem
  5. Odkopali ciało martwej 9-latki. Pod zwłokami znaleziono nieprawdopodobną rzecz, nie mogli uwierzyć własnym oczom
  6. Gdy panna młoda weszła do kościoła, starsze osoby prawie zemdlały na jej widok. Niewiele kobiet by się odważyło

Źródło: motoryzacja.interia.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.